Išrinktas „Ignitis“ dukterinės bendrovės Suomijoje vadovas

2021 m. liepos 05 d.
Ignitis

Baigta sumanių energetikos sprendimų bendrovei „Ignitis“ priklausančios dukterinės įmonės Suomijoje „Ignitis Suomi“ generalinio direktoriaus atranka. Įmonės vadovu tapo beveik trisdešimties metų patirtį energetikos sektoriuje sukaupęs Aleksei Novitsky, kuris nuo praėjusių metų spalio atstovavo „Ignitis“ Suomijos rinkoje ir buvo atsakingas už bendrovės plėtrą šioje šalyje.

Prieš tai A.Novitsky yra užėmęs įvairias vadovaujančias pareigas Suomijos gamtinių dujų tiekimo ir prekybos įmonėje „Gasum“, energetikos, pramonės ir transporto sektorių bendroves konsultuojančioje įmonėje „Pöyry“. Jis yra panaudotos naftos produktus perdirbančios „STR Tecoil“ valdybos narys.

„Pastarojo meto „Ignitis“ veikla Suomijoje parodė, kad šioje šalyje energetikos rinka kuria daug naujų galimybių – jau spėjome užsitarnauti ženklų vietos klientų pasitikėjimą ir tapome vienu iš didžiausių alternatyvių dujų tiekėjų. Aleksei turima tarptautinio verslo patirtis bei platus Suomijos energetikos sektoriaus veiklos išmanymas padės užtikrinti tolesnę efektyvią „Ignitis Suomi“ veiklą bei plėtros galimybes“, – sako Haroldas Nausėda, „Ignitis“ valdybos narys, verslo klientų ir plėtros tarnybos direktorius.

„Energetika išgyvena esminius pokyčius: mažėja iškastinio kuro svarba, auga skaitmenizacija ir tarpvalstybinė prekyba. Tai suteikia galimybių tokiai atvirai bendrovei kaip „Ignitis“, kuri per trumpą laiką pasiekė įspūdingą patikimos tiekėjos Suomijos pramonei įvaizdį. Tai taip pat yra puiki galimybė pasinaudoti savo patirtimi ir padėti „Ignitis“ sėkmingai veikti ne vien dujų rinkoje, bet ir tapti žinomu vardu mūsų klientams Suomijoje“, – teigia A.Novitsky.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. Suomijos rinkoje veikiantis „Ignitis“, kuris tiekia gamtines dujas šios Šiaurės šalies verslo klientams, šių metų vasarį priėmė sprendimą įkurti dukterinę bendrovę „Ignitis Suomi“. Taip siekiama užtikrinti geresnį augančio klientų skaičiaus aptarnavimą bei pritraukti naujus potencialius klientus ir verslo partnerius.

Suomija, kartu su Baltijos šalimis ir Lenkija, yra laikoma viena iš „Ignitis grupės“ namų rinkų, kurioms yra skiriamas didžiausias dėmesys.

„Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.

Išrinktas „Ignitis“ dukterinės bendrovės Suomijoje vadovas