Savitarna
Vyras ražosi po Ignitis kainos perfiksavimo
Vyras ražosi po Ignitis kainos perfiksavimo

Fiksuotos elektros kainos plano pratęsimas: ką svarbu žinoti?

Esate užfiksavę elektros tiekimo kainą iki gruodžio mėnesio? Tuomet, jau dabar laikas pradėti galvoti apie plano pratęsimą. Suprantame, kad ši tema gali atrodyti nelengva, nes ją lydi klausimai, ką, kada ir kaip pasirinkti. Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus, kad būtų paprasta priimti jums naudingą sprendimą.

Kas yra elektros tiekimo kainos fiksavimas?

Elektros tiekimo kainos fiksavimas – patikimas būdas užsitikrinti stabilią kainą pasirinktą laikotarpį. Taip apsisaugoma nuo galimo kainos augimo. Jūsų plane užfiksuotos kainos laikotarpiui artėjant prie pabaigos planas gali būti pratęstas užfiksuojant tuo metu siūlomą kainą naujam laikotarpiui. Elektros tiekimo kainos dydis priklauso nuo to, kokiu metu bei kokiam laikotarpiui ji fiksuojama.

Ką pasirinkti pratęsiant planą?

Suprantame, kad gruodžio mėnuo paprastai būna kupinas įvairiausių reikalų ir tuo metu labiau norisi atsidėti šventiniam šurmuliui, o ne analizuoti elektros planus. Dėl to pasirūpinome galimybe elektros planą pratęsti iš anksto.

9 mėn.

Jau dabar 9 mėnesiams užfiksuokite elektros tiekimo kainą, kuri įsigalios nuo 2024 m. sausio 1 d.

Pratęsti planą savitarnoje

Iš anksto pratęsiant planą užfiksuota elektros tiekimo kaina bus taikoma nuo kitų metų pradžios – tik tada, kai jau bus pasibaigęs esamos kainos fiksavimo terminas. Tai patikimas būdas pasirinkti šiuo metu geriausią „Ignitis“ siūlomą fiksuotą elektros tiekimo kainą. Taip išvengsite galimo kainos augimo, kuris įprastai stebimas artėjant žiemai.

„Ignitis“ fiksuotos elektros kainos planai

Fiksuotos kainos planai

 

Minimalus

Mažoms išlaidoms

ESO mėnesio mokestis

nėra

Galutinė kaina*

0,243 €/kWh

 

Optimalus

Pilnam pajėgumui

ESO mėnesio mokestis

3,00 €/mėn

Galutinė kaina*

0,228 €/kWh

 

Minimalus

Mažoms išlaidoms

ESO mėnesio mokestis

nėra

Galutinė kaina*

0,279 €/kWh

0,193 €/kWh

 

Optimalus

Pilnam pajėgumui

ESO mėnesio mokestis

3,00 €/mėn

Galutinė kaina*

0,261 €/kWh

0,184 €/kWh

* Šiame pavyzdyje parodytos preliminarios kainos, kai suvartojama 100 kWh elektros per mėnesį, naudojamas vienos ir dviejų laiko zonų skaitikliai ir elektros tiekimo pradžia yra pasirinkta „2024-01-01“, o tiekimo kaina fiksuojama 9 mėn.

Verta žinoti!

Galutinę elektros kainą sudaro „Ignitis“ kainos dalis (nesikeičia visą fiksavimo laikotarpį) ir valstybės reguliuojama kainos dalis (keičiasi du kartus per metus sausio 1 d. ir liepos 1 d.).

Primename, kad nepriklausomo tiekimo sutartis su „Ignitis“ yra neterminuota. Todėl norint pratęsti elektros tiekimo planą arba jį pakeisti, jums nereikia nutraukti sutarties.

Kaip pratęsti planą?

Paprasčiausia planą pratęsti savitarnoje e.ignitis.lt. Užtruksite vos 2 minutes! Parengėme aiškią instrukciją, kaip pratęsti planą savitarnoje.

Jei neturite galimybių naudotis savitarna, planą pratęsti galite paskambinę telefonu +37061121802 arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą.

Priimti sprendimą patiems – verta!

Elektros tiekimo kainos fiksavimo terminui artėjant prie pabaigos, klientams parengiame pasiūlymus pratęsti planą su tuo metu siūloma elektros tiekimo kaina. Nepratęsus plano ir/ar nepasirinkus kito plano, ir toliau užtikriname nepriklausomą elektros tiekimą, automatiškai pratęsdami fiksuotos kainos planą tokiam pačiam laikotarpiui su tuo metu siūloma kaina. Jeigu tuo metu neturime tokio pačio kainos fiksavimo termino, parenkame iš siūlomų tokį terminą, kuris artimiausias jūsų turėtam.

Nelaukite gruodžio ir jau dabar užfiksuokite kainą, kuri įsigalios nuo naujų metų

  • Naudinga – užsitikrinsite šiuo metu geriausią „Ignitis“ siūlomą fiksuotą elektros tiekimo kainą.
  • Saugu – išvengsite galimo elektros kainos kilimo.
  • Ramu – neteks priimti skuboto sprendimo gruodžio šurmulyje.

Jau dabar 9 mėnesiams užfiksuokite elektros tiekimo kainą, kuri įsigalios nuo 2024 m. sausio 1 d.

Pratęsti planą savitarnoje