Karjera „Ignitis grupėje“

Ignitis

Ignitis

Mes esame skirtingi, tačiau tai yra mūsų stiprybė – galime dalintis savo patirtimis ir kompetencijomis. Tik tokiu būdu galime nuveikti daugiau ir savo darbu kurti vertę Lietuvai. Mylime savo darbą ir jaučiame jo prasmę. Tai mus įkvepia būti veržlius – esame pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Kasdien kuriame sumanią energetiką ir ši unikali veikla yra didžiausias mūsų įkvėpimas.

„Ignitis“ – didžiausias elektros energijos ir dujų tiekėjas Lietuvoje, šią veiklą vykdantis jau ir Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje. Čia sprendžiami visi su energetika susiję uždaviniai, keliami tiek gyventojų, tiek verslo klientų.

Mes priklausome „Ignitis grupei“, kuri yra tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse.

Kuriame sumanią energetiką, todėl esame veržlūs ir pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Esame pasirengę su tavimi dalintis sukaupta patirtimi, jei sutinki prisidėti prie didžiausios energetikos transformacijos ir kurti vertę Lietuvai.

 

Darbo skelbimaiPraktikos ir stažuotės