Naująja „Ignitis Polska“ vadove tapo Diana Kazakevič

2020 m. gruodžio 01 d.
Diana Kazakevič

„Ignitis“ dukterinė įmonė Lenkijoje „Ignitis Polska“ išsirinko naują valdybos pirmininkę ir generalinę direktorę. Ja tapo Diana Kazakevič, nuo 2018 m. ėjusi „Ignitis grupės“ Lenkijos regiono vadovės pareigas. Toliau stiprindama savo pozicijas kaimyninės šalies rinkoje „Ignitis Polska“ taip pat priėmė sprendimą skelbti nepriklausomo bendrovės stebėtojų tarybos nario atranką.

Per trejus veiklos Lenkijos rinkoje metus „Ignitis Polska“ jau įžengė į šalies didmeninę elektros energijos ir gamtinių dujų rinką,  prisijungė prie Skandinavijoje veikiančios „Nasdaq Commodities OMX“ biržos, o šių metų liepą tapo elektros ir dujų tiekėju verslo klientams.

„Ignitis Polska“ transformuojasi kartu su Lenkijos rinka, todėl tikime, kad pokyčiai bendrovės strateginiame valdyme leis įmonei dar sparčiau siekti išsikeltų tikslų ir toliau sėkmingai stiprėti. Švarios energijos, tvarių ir aplinką tausojančių sprendimų poreikis Lenkijoje auga nuolat, todėl ir ateityje jiems skiriamas dėmesys tik didės. Dianos turima darbo su klientais patirtis ir Lenkijos verslo kultūros išmanymas leis toliau stiprinti bendrovės pozicijas rinkoje siūlant geriausiai vietos vartotojų lūkesčius atitinkančias paslaugas“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.

Siekiant užtikrinti tolimesnę sėkmingą bendrovės plėtrą, „Ignitis Polska“ valdyba taip pat priėmė sprendimą artimiausiu metu paskelbti nepriklausomo bendrovės stebėtojų tarybos nario atranką. Iki šiol „Ignitis Polska“ vadovavęs Marek Musial lieka šios bendrovės valdybos nariu.

D. Kazakevič „Ignitis grupėje“ dirba nuo 2012 m. Prieš tai ji buvo atsakinga už tarptautinę grupės plėtrą ir naujos strategijos įgyvendinimą Centrinėje ir Rytų Europoje, be to, yra grupės bendrovės „Gamybos optimizavimas“ valdybos narė.

„Aktyviai veikdama Lenkijos rinkoje ir siūlydama optimalius sprendimus savo klientams, „Ignitis Polska“ jau pademonstravo, kad yra patikimas naujos, tvarios energetikos partneris. Džiaugiuosi galėsianti kartu su profesionalia komanda prisidėti prie tolimesnės bendrovės plėtros ir įsitvirtinimo sparčiai besikeičiančiame Lenkijos energetikos sektoriuje“, – teigia D. Kazakevič.

Pozicijos stiprinimas Lenkijoje, laikomoje viena iš „Ignitis grupės“ namų rinkų, yra įtvirtintas ir ilgalaikėje tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ veiklos strategijoje.

Šiuo metu „Ignitis grupė“ Lenkijos rinkoje aktyviai investuoja į atsinaujinančios energetikos projektus – Pomeranijos regione vystomas 94 MW galios vėjo elektrinių parko projektas, o rugsėjį buvo sudarytas sandoris su „Sun Investment Group“ dėl Lenkijoje vystomų saulės parkų portfelio įsigijimo.

 

Daugiau informacijos:

Lukas Zadarackas
„Ignitis grupės“ ryšių su visuomene projektų vadovas
El. paštas lukas.zadarackas@ignitis.lt
Mob. tel. +370 687 48080