Naujuoju „Ignitis“ vadovu tapo A. Bortkevičius

2021 m. liepos 08 d.
Artūras Bortkevičius

Sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku tapo Artūras Bortkevičius. Jis pareigas pradeda eiti nuo liepos 9 dienos.

Ilgametę vadovavimo patirtį sukaupęs A. Bortkevičius iki šiol buvo „Ignitis“ valdybos nariu, atsakingu už finansus ir veiklos palaikymą. Į šias pareigas artimiausiu metu bus skelbiama nauja atranka.

„Šiuo metu vienas didžiausių iššūkių „Ignitis“ yra sėkmingas elektros rinkos dereguliavimas bei tarptautinė plėtra, todėl džiaugiuosi, kad bendrovei vadovaus daug tarptautinės patirties turintis Artūras Bortkevičius. Tikiu, kad jis savo energija ir žiniomis užtikrins nuoseklų ir tvarų bendrovės augimą“, - sako „Ignitis grupės“ valdybos narys ir „Ignitis“ stebėtojų tarybos pirmininkas Vidmantas Salietis.

„Ignitis“ sparčiai plečiasi Suomijoje ir Lenkijoje, kur sėkmingai vysto dujų ir elektros mažmeninių pardavimų verslus. Lietuvoje vis daugiau pokyčių rinkoje atneša vykstantis elektros rinkos dereguliavimas, todėl svarbu išlaikyti jau vykdomų darbų tęstinumą ir užtikrinti, kad bendrovė laikytųsi nuoseklios krypties. Puikiai pažįstu „Ignitis“, jos komandą ir manau, kad mano patirtis leis įgyvendinti bendrovei keliamus tikslus, - teigia A. Bortkevičius.

Naujasis „Ignitis“ vadovas pareigose pakeitė iki šiol bendrovei vadovavusį Darių Montvilą, kuris iš pareigų pasitraukė dėl sveikatos problemų. D. Montvila toliau dirbs „Ignitis“ valdybos patarėju.

A. Bortkevičius valdybos pirmininko pareigas eis iki dabartinės „Ignitis“ valdybos kadencijos pabaigos – 2023 m. gegužės 31 d.

„Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.

Naujuoju „Ignitis“ vadovu tapo A. Bortkevičius