Sistemos katilas su integruotu vandens šildytuvu

Idealiai tinka didesniems namams su didesniais karšto vandens poreikiais. Dauguma šio tipo katilų turi integruotus pagrindinius šildymo sistemos komponentus, t. y. išsiplėtimo indą ir siurblį. Jų įrengimas yra greitesnis ir sistema užima mažiau vietos nei įprasta sistema. Puikiai tinka namams, kuriuose yra daugiau nei vieną išleidimo tašką.

Kaip jie veikia?

Sistemos katilai jungiami prie uždarų šildymo sistemų, tačiau skirtingai nei kombinuotas katilas, karšto vandens rezervuaras yra integruotas, kad vienu metu būtų galima tiekti karštą vandenį į keletą realizavimo vietų. Karšto vandens šildytuvas ir išsiplėtimo indas yra nereikalingi, kadangi yra integruoti. Sistemos katilai yra greitai ir paprastai montuojami, nes visi pagrindiniai komponentai yra integruoti i katilą. Sistemos katilas (28–34 kW galios) labiausiai tinka vidutinio dydžio ar dvibučiams namams. 24 kW šildymo katilas prišildo iki 10 radiatorių ir gali aprūpinti karštu vandeniu vienu metu 2-3 išleidimo taškus.

Susisiekite

Privalumai:

Turi integruotus pagrindinius šildymo sistemos komponentus (išsiplėtimo indą ir siurblį), tad idealiai tinka vidutinio dydžio namams su aukštesniais karšto vandens poreikiais.

Įrengimas yra greitesnis ir sistema užima mažiau vietos nei įprasta sistema.

Gali aprūpinti karštu vandeniu vienu metu 2-3 išleidimo taškus.

Trūkumai:

Pasirinkus netinkama įrenginio galingumą, šildymas patalpose bus neefektyvus ir nebus užtikrintas reikiamas karšto vandens kiekis.

Ar jums tinka sisteminis katilas?

Šio tipo katilas puikiai pritaikytas namams kur karštu vandeniu vienu metu naudosis 2-3 išleidimo taškai, kai tuo pačiu metu reikia daug karšto vandens.

Atsisiųskite mūsų sistemos katilų skrajutę.