Savitarna
Žmogaus ir gamtos rankos paspaudimas
Žmogaus ir gamtos rankos paspaudimas

Energetikos transformacija ir verslo sprendimai tvariai ateičiai

Itin dinamiškoje šių dienų verslo realybėje energetikos transformacija tampa ne vien būtinybe, bet ir galimybe kurti naują, tvarią ateities verslo viziją.

Šia tema „Ignitis“ verslo klientų ir plėtros vadovas Haroldas Nausėda, sako: „Turiu gerą ir blogą naujienas: blogoji – verslai, kurie nesistengs būti tvarūs, nediegs vidinių procesų ir pokyčių susijusių su aplinkos tausojimu, susidurs su dideliais sunkumais jau artimiausioje ateityje. Tą pripažįsta ne tik Europos Sąjungos teisės aktų leidėjai, bet ir patys verslininkai.

Geroji žinia – tvarumas gali tapti verslo konkurenciniu pranašumu. Dar nėra vėlu pradėti gilintis į šią temą ir priimti reikalingus sprendimus transformuojant verslą ir prisitaikant prie gana ilgo sąrašo naujų Europinio lygio reikalavimų, tam kad nelikti nuošalėje“.

Apie galimybes ir patirtis kaip Lietuvos įmonės reaguoja ir prisitaiko prie stabilumu nepasižyminčios energetikos išteklių rinkos, kokių saugiklių reikia, norint išvengti staigmenų ir neplanuotų išlaidų, kokią naudą ir stabilumą įmonėms garantuoja įgyvendinami ilgalaikiai tvarumo pokyčiai, kokios naujos galimybes atsiveria besikeičiančioje energetikos rinkoje diskutuoja H. Nausėda, „Ignitis“ verslo klientų ir plėtros vadovas, ir Dovilė Greblikienė, „Ellex“ partnerė.

Pokalbio įrašą kviečiame klausytis čia.