Savitarna
Elektromobilio įkrovimas su „EnergySmart“ programėle
Elektromobilio įkrovimas su „EnergySmart“ programėle

Pigesnis elektromobilio įkrovimas su „EnergySmart“ programėle

Patogu, kai elektromobilis pats žino ne tik kada ir kiek įsikrauti, bet ir kaip tai padaryti pigiau. Manote, kad tai pernelyg gerai, kad būtų realybė? Tai realu! Nes mūsų klientai jau skaičiuoja, kiek sutaupė naudodamiesi programėlės „EnergySmart“ išmanaus įsikrovimo funkcija.

Tomas skaičiuoja, kiek sutaupė

Tomui svarbu tausoti aplinką ir prisidėti prie tvarios ateities, todėl jis vairuoja elektromobilį. Veikliam, nuolat skubančiam vyrui ne mažiau svarbu ir komfortas, todėl dažniausiai elektromobilį įkrauna namuose. „EnergySmart“ programėlės išmanaus įkrovimo funkciją jis atrado gana neseniai, bet jau drąsiai rekomenduoja ją išbandyti kiekvienam, kas nori be vargo sutaupyti.

Iš darbų ir kitų veiklų grįžęs namo, Tomas elektromobilį per naktį įsikrauna išmaniai. Kol jis ilsisi, „EnergySmart“ programėlė, naudodama išmanų algoritmą, nustato, kuriomis valandomis „Nord Pool“ biržoje elektra bus pigesnė, suplanuoja įkrovimą ir užtikrina, kad ryte elektromobilis būtų tiek įkrautas, kad energijos pakaktų visai dienai. Ryte, prieš sėsdamas prie vairo Tomas mėgsta programėlėje pasižiūrėti, kiek sutaupė su išmaniu įkrovimu – smagu pradėti dieną nuo gerų žinių!

Įdomioji išmanaus įkrovimo statistika

Įkrovimo data 2024 gegužės 22–23 d.
Elektromobilis „Škoda Enyaq“
Įkrauta 36,6 kWh
Įkrovimo kaina su „EnergySmart“ programėlės išmanaus įkrovimo funkcija – 4,99 Eur. Tai yra ~1,49 Eur (23 proc.) pigiau, nei įkrovimas kainuotų nesinaudojant išmanaus įkrovimo funkcija.

Tomas savo elektromobilį įkrauna apie 7–8 kartus per mėnesį, tad per mėnesį sutaupo apie 12 Eur, o per metus – beveik 150 Eur.

Tikrai pigesnis įkrovimas

Išmanus įkrovimas EnergySmart programėlėje

Jūsų elektromobilio įkrovimas namuose taip pat gali būti net iki 20 proc. pigesnis. Tiek sutaupyti gali „Energysmart“ programėlė, pati parinkdama laiką, kuomet elektra pigesnė. Tiesa, tam, kad programėlė taupytų jūsų pinigus, reikia dar keleto išmanių dalykų – išmanaus elektros skaitiklio ir elektros tiekimo plano „Išmanus – Valandinis“.

Turint kintamosios kainos planą „Išmanus – Valandinis“, elektros kaina keičiasi kas valandą pagal „Nord Pool“ biržą. Kuo daugiau energijos vartojama tuo metu, kai elektra pigesnė, tuo daugiau sutaupoma. Elektromobilio įkrovimui reikia nemažai energijos, todėl jį įkraunant pigesnėmis valandomis galima išties nemažai sutaupyti.

„EnergySmart“ programėlė pati suplanuoja įkrovimą

Su „EnergySmart“ paprasta stebėti biržos kainas, planuoti energijos vartojimą ir taupyti. Dar paprasčiau įkrauti elektromobilį išmaniai, nes programėlė pati suplanuos įkrovimą ir parinks laiką, kai elektra pigesnė. „EnergySmart“ algoritmas analizuoja „Nord Pool“ biržos kainas ir nustato, kuriomis valandomis elektra bus pigesnė – tuo laiku ir aktyvuoja įkrovimą.

Suprantama, kartais laiku įsikrauti elektromobilį yra svarbiau nei sutaupyti. Kaip tik dėl to išmanus įkrovimas yra puikus sprendimas. Šio funkcionalumo pagalba lengva taupymą suderinti su komfortu, nes galima pasirinkti iki kokio lygio baterija turi būti įkrauta tam tikru laiku. Pavyzdžiui, galite užsitikrinti, kad ryte 7 valandą jūsų elektromobilis bus pasirengęs darbo dienai – įsikrovęs mažiausiai 60 proc. baterijos.

Tikrai verta išbandyti!

Pradėkite naudotis programėle jau šiandien!

Atnaujintoje programėlėje dar daugiau naujovių

Atsisiųsti iš