Savitarna
Mergina senjorui padeda sudaryti Ignitis elektros sutartį
Mergina senjorui padeda sudaryti Ignitis elektros sutartį

„Ignitis“ pataria, kaip internetu sudaryti elektros tiekimo sutartį ar pakeisti planą už artimąjį

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasitikrinti ar nesibaigia turimas fiksuotos elektros energijos tiekimo kainos plano galiojimas. Dar apie 100 tūkst. gyventojų, kurie sudarė nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ prieš maždaug 18 mėn., yra verta pasitikrinti, ar gautas pasiūlymas iš tiekėjo juos tenkina, o gal yra poreikis keisti planą kitu, geriau atitinkančiu šiandieninius poreikius. Be to, bendrovės privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė primena, kad pasikeisti elektros tiekimo planą greitas ir paprastas būdas – e.ignitis.lt savitarnoje, kurioje, beje, paprastai galima pakeisti elektros tiekimo planą ar sudaryti sutartį ir už artimąjį.

„Šventiniu laikotarpiu į gimtuosius namus sugrįšiančius žmones kviečiame priminti artimiesiems, jog verta pasitikrinti ar nesibaigia fiksuotos kainos elektros energijos tiekimo planas. Jei sutartį su nepriklausomu tiekėju „Ignitis“ artimasis sudarė prieš maždaug 18 mėn., tikėtina, kad fiksuotos kainos planas baigs galioti šių metų pabaigoje. Tokiu atveju yra pravartu įsivertinti, ar iš elektros tiekėjo gautas pasiūlymas atitinka šių dienų poreikius, o jei ne – planą galima pasikeisti, pasinaudojant e.ignitis.lt savitarna“, – atkreipia dėmesį „Ignitis“ atstovė.

Norint padėti artimajam pasikeiti planą arba sudaryti sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju „Ignitis“, būtinai reikės tokių duomenų, kaip artimojo vardas ir pavardė, asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas, jei tokį artimasis turi ir naudojasi.

Taigi, prisijungus prie „Ignitis“ savitarnos savo vardu ir paspaudus „Pasirašyti naują Ignitis nepriklausomo tiekimo sutartį“, reiktų pasirinkti „Sutarties sudarymą su įgaliojimu“. Tuomet pasirinkti ir suformuoti įgaliojimą, įvesti prašomus duomenis, tokius, kaip artimojo vardas, pavardė, asmens kodas ir kita prašoma pateikti informacija. Visa tai suvedus, įgaliojimą reikia atsisiųsti, paprašyti artimojo jį pasirašyti ir tuomet galima įkelti skanuotą ar fotografuotą dokumento kopiją į savitarną. Tetruks porą darbo dienų, „Ignitis“ patikrins duomenis ir bus galima jungtis į savitarną bei sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį artimojo vardu arba pakeisti turimą elektros energijos tiekimo planą.

Įgaliojimas galioja 1 metus, tačiau galima pasirinkti ir trumpesnį laikotarpį. Beje, padėti ir už artimąjį su įgaliojimu sudaryti nepriklausomo elektros tiekimo sutartį galima ne vienam artimajam, kiekvieno artimojo atveju tereiks pakartoti procesą su konkretaus artimojo duomenimis.

e.ignitis.lt savitarnoje galima ne tik pasikeisti planą, deklaruoti skaitiklių rodmenis tiek už save, tiek už artimąjį, ir apmokėti sąskaitas. Dar daugiau – savitarnoje yra galimybė patogiai atsiskaityti ne tik už suvartotą elektrą, bet ir už šildymą, vandenį, ryšio, administravimo ir kitas namų paslaugas, teikiamas 340  tiekėjų. Per mėnesį daugiau nei 90 tūkst. klientų naudojasi galimybe „Ignitis“ savitarnoje vienu kartu atsiskaityti ir už visas komunalines paslaugas.