Savitarna
ignitis brand
ignitis brand

„Ignitis“ savaitės pradžioje pateiks pasiūlymą nuviltiems „Perlas Energija“ klientams

„Ignitis“ patikina savo klientus, kad išlieka patikimu nepriklausomu elektros energijos tiekėju, savo klientams nekeičia sutarčių sąlygų ir laikosi įsipareigojimų. Be to, savaitės pradžioje pateiks alternatyvų nuviltiems „Perlas Energija“ klientams, kurie nuspręs nesutikti su sutarties sąlygų pakeitimu ir nutrauks sutartį.

„Esame pasirengę padėti į nepavydėtiną situaciją patekusiems „Perlas Energija“ klientams. Nuolat pabrėžėme, kad esame patikimas tiekėjas, o tai reiškia, kad garantuojame, jog mūsų privačių klientų sutarčių sąlygos nesikeičia ir prisiimame rinkoje kylančias rizikas sau, o ne perkeliame jas ant klientų pečių. Per savaitgalį paruošime ir savaitės pradžioje paskelbsime, kokią alternatyvą siūlome nuviltiems konkurento klientams“, – sakė „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas.

Šiuo metu dėl karo Ukrainoje ir Rusijos veiksmų gamtinių dujų rinkose, elektros kainos pasiekė dar nematytas aukštumas. Tačiau „Ignitis“ klientai, kurie sutartis sudarė anksčiau, gali būti ramūs, kad jiems nustatytos fiksuotos kainos nesikeis. Bendrovė, sudarinėdama sutartis ir valdydama rizikas, naudojasi finansų rinkų išvestinėmis priemonėmis, leidžiančiomis užtikrinti, kad elektra bus įsigyjama tokia kaina, kokia buvo pažadėta klientams. Pastaruoju metu sukilus kainoms, rinkoje nėra pakankamai priemonių apdrausti visą riziką, todėl bendrovė nuolat aktyviai ieško galimybių sudaryti tiesiogines elektros energijos pirkimo sutartis su gamintojais (angliškai – power purchase agreements), kas taip pat leidžia iš dalies stabilizuoti elektros kainas klientams.

Iki šiol „Ignitis“ nepriklausomu tiekėju pasirinko beveik 7 iš 10 buitinių elektros energijos vartotojų.