Savitarna
„Ignitis“ savitarnos privalumai
„Ignitis“ savitarnos privalumai

Kaip sutaupyti laiko, naudojantis „Ignitis“ savitarna?

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ pastebi, kad klientai vis labiau linkę naudotis „Ignitis“ savitarna. Bendrovės privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė teigia, kad klientų, kurie naudojasi savitarna ir taip taupo savo laiką, skaičius pernai išaugo beveik 40 proc.

Kodėl verta naudotis savitarna?

N. Mažeikienė sako, jog daugiausiai klientų, prisijungusių prie savitarnos, deklaruoja tiek savo turimo objekto, tiek artimųjų elektros skaitiklių rodmenis, taip pat aktyviai ne tik deklaruoja, bet ir apmoka sąskaitas, o nuo metų pradžios savitarnoje paprastai ir greitai keičiasi turimą nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą.

„Net apie 60 proc. klientų pernai „Ignitis“ savitarną naudojo deklaruoti skaitiklių rodmenis, tokiu būdu gerokai taupydami laiką. Be to, savitarnoje gyventojai patogiai ir vienoje vietoje gali rasti savo turimas sutartis su tiekėjais, matyti deklaravimo ir mokėjimo istoriją. Taip pat gali sudaryti nepriklausomo elektros energijos tiekimo sutartį, dar gali užsisakyti ar keisti paslaugų nustatymus, pavyzdžiui, nurodyti laikiną nevartojimą, užsisakyti sąskaitos draudimą ir pan.“, – akcentuoja N. Mažeikienė.

Pernai 85 proc. augo naujai sukurtų „Ignitis“ savitarnos paskyrų skaičius, lyginant su metais prieš. Nuo metų pradžios gyventojai aktyviai naudojasi savitarna turimo nepriklausomo elektros energijos tiekimo plano keitimui.

„Šiuo metu „Ignitis“ savitarnoje labiausiai vertiname patogumą klientams  paprastai ir greitai pasikeisti turimą aukštesnės kainos planą į pigesnį ir tokiu būdu sutaupyti. Juolab, kad tiems, kas keisis planą iki birželio 29 d., nereikės grąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų. Kitas svarbiausias savitarnos funkcionalumas, kuriuo aktyviai naudojasi klientai – skaitiklių rodmenų deklaravimas ir sąskaitos apmokėjimas. Dar geriau yra tai, kad deklaruoti ir apmokėti sąskaitą arba tik deklaruoti rodmenis galima už artimąjį, kuris internetu nesinaudoja“, – kalba „Ignitis“ atstovė. 

Aiški instrukcija, kaip deklaruoti ir atsiskaityti savitarnoje

Daugelis namų paslaugų vienoje vietoje

Mergina sėdi ant geltonos sofos ir naudojasi planšete

„Ignitis“ savitarnoje galima ne tik pasikeisti planą, deklaruoti skaitiklių rodmenis tiek už save, tiek už artimąjį, ir apmokėti sąskaitas. Dar daugiau – savitarnoje yra galimybė patogiai atsiskaityti ne tik už suvartotą elektrą, bet ir už šildymą, vandenį, ryšio, administravimo ir kitas namų paslaugas, teikiamas daugiau nei 300 tiekėjų. Per mėnesį daugiau nei 90 tūkst. klientų naudojasi galimybe „Ignitis“ savitarnoje vienu kartu atsiskaityti ir už visas komunalines paslaugas.