Savitarna
Moteris naršo telefone savitarnoje
Moteris naršo telefone savitarnoje

Savitarna e.ignitis.lt: paprasčiau nei tikėjotės

Ar žinojote, kad e.ignitis.lt savitarna turi net milijoną naudotojų? Turime prisipažinti, kad labiau stebina ne šis skaičius, o tai, kad dar yra „Ignitis“ klientų, kurie nesinaudoja savitarna. Su mumis sutinka kaunietė Lina.

Visus „Ignitis“ savitarnos privalumus Lina atrado tik prieš keletą mėnesių, nors paskyrą buvo susikūrusi jau senokai. Ankščiau elektros sąskaitas moteris apmokėdavo per elektroninę bankininkystę ir manė, kad tai patogiausias būdas atsiskaityti internetu. Tačiau dabar ji džiaugiasi, kad atrado e.ignitis.lt privalumus.

Lengva deklaruoti – paprasta apmokėti

Lina su vyru augina vos metukų dukrą ir jau darželį lankantį sūnų, tad namuose niekada nebūna nuobodu. Kaip tik todėl, moteris jau žino, kad kuo paprastesnė buitis – tuo daugiau laisvo laiko šeimai ir poilsiui. e.ignitis.lt tapo įrankiu, kuris kiekvieną mėnesį šeimai padeda taupyti ne tik laiką, bet ir pinigus.

Deklaruoti elektros skaitiklio rodmenis elektroninėje bankininkystėje, rodėsi gana paprasta. Vis tik savitarnoje tai padaryti dar paprasčiau! Čia patogu vienu kartu atlikti du darbus – deklaruoti einamojo mėnesio elektros skaitiklio rodmenis ir atsiskaityti už praėjusį mėnesį suvartotą elektrą.

Smagu sutaupyti

Ne mažiau Liną nudžiugino kitas atradimas – e.ignitis.lt savitarnoje galima vienu kartu apmokėti ne tik už „Ignitis“, bet ir už kitų įmonių paslaugas. Ir tų įmonių išties daug – daugiau nei 300! Tai reiškia, kad nebereikia turėti skirtingų apmokėjimų ruošinių savo elektroninėje bankininkystėje bei gaišti laiką kiekvieną jų apmokant atskirai.

Dabar Lina kartą per mėnesį prisijungia prie e.ignitis.lt ir deklaravusi rodmenis, suformuoja vieną bendrą sąskaitą už elektrą, dujas, šildymą, vandenį, šiukšlių išvežimą, internetą, televiziją ir net sūnaus darželį. Elektros ir dujų sąskaitų apmokėjimas Linai, kaip ir visiems savitarnos naudotojams, nieko nekainuoja, o kiekvieno kito tiekėjo sąskaitos apmokėjimas kainuoja po 0,15 Eur, bet ne daugiau nei 0,9 Eur už visą įmokų krepšelį.

Patogu stebėti energijos vartojimo įpročius

Auginant du mažus vaikus aktualus ne tik laiko taupymas, bet ir finansinis saugumas. Kaip tik todėl Linos šeima pradėjo stebėti savo elektros vartojimo įpročius bei ieškoti būdų neeikvoti energijos be reikalo. Tam padeda savitarnos funkcionalumas, rodantis kiek namuose suvartojama energijos kiekvieną mėnesį. Būtent ši funkcija leido pastebėti, kaip pakilo elektros energijos naudojimas atvėsus orams rudenį, kai šeima įjungdavo seną elektrinį šildytuvą. Pakeitus jį naujesnio modelio, efektyviau veikiančiu šildytuvu, jau kitą mėnesį pasimatė pokytis.

Suprantama, nėra sudėtinga palyginti vienas po kito einančių mėnesių sąskaitas, tačiau prisiminti kiek energijos namuose sunaudota prieš metus – jau sunkiau. Bet tik tiems, kas dar nepradėjo naudotis savitarna! Linai buvo paprasta pastebėti, kad praeitų metų lapkritį jų namuose elektros vartojimas buvo didesnis, nes tuo metu mažiau skyrė dėmesio efektyvesniam energijos naudojimui.

Grafikas e.ignitis.lt savitarna

Gera padėti artimajam

Gali nuskambėti kiek pompastiškai, tačiau e.ignitis.lt Linai padėjo daugiau nei ji tikėjosi. Dabar ji turi patikimą įrankį, leidžiantį padėti kitame mieste gyvenančiai mamai tvarkyti visus su elektros tiekimu susijusius klausimus bei atsiskaityti už namų ūkio paslaugas. Senjorė turi regos problemų, todėl darbas su kompiuteriu jai per didelis iššūkis. O Linai nebuvo jokio papildomo vargo – mamos butą prie savo paskyros pridėjo per keletą minučių. Beje, neužtruko ir tada, kai reikėjo pratęsti tiek savo, tiek mamos elektros tiekimo planą.

Linos vyro tėvams pagalbos reikia mažiau – pakako papasakoti apie e.ignitis.lt privalumus ir jie patys susikūrė paskyrą bei sėkmingai valdo elektros, gamtinių dujų sutartis bei kitų tiekėjų sąskaitas.

Ar jau turite paskyrą savitarnoje e.ignitis.lt? O gal turite, bet seniai ten lankėtės? Kviečiame pasekti Linos pavyzdžiu ir patiems įsitikinti, kaip patogu naudotis savitarna ir kaip paprasta taupyti savo laiką.

Prisijungti prie savitarnos