Ar žinote, kad jūsų įmonės elektromobilių įkrovimo stotelės gali uždirbti papildomų pajamų? Jeigu jau investavote į įkrovimo infrastruktūrą, dabar galite iš jos sukurti dar daugiau vertės. Naujoji „Ignitis bONus“ programa verslui leidžia gauti finansinės naudos už įmonės įkrovimo stotelėse įkrautą elektros energiją – be papildomų investicijų ir nekeičiant įprastos veiklos.
Papildoma nauda iš jau įrengtos infrastruktūros
Įmonės elektromobilių įkrovimo stoteles dažniausiai įsirengia tam, kad užtikrintų patogų įmonės transporto, darbuotojų ar klientų elektromobilių įkrovimą. Tačiau ši infrastruktūra gali sukurti ir papildomą finansinę grąžą.
Prisijungus prie „Ignitis bONus“ programos verslui, už kiekvieną jūsų įmonės įkrovimo prieigose įkrautą megavatvalandę (MWh) mokamas sutartyje numatytas fiksuotas įkainis. Apskaičiuota suma kiekvieną mėnesį pervedama į jūsų įmonės banko sąskaitą.
Dalyvaujant programoje nereikia nieko keisti:
- Elektromobiliai įsikrauna jūsų įmonės įkrovimo stotelėse.
- Sutartu būdu gauname įkrovimo sesijų duomenis. Šie duomenys deklaruojami „Baltpool“ sistemoje.
- Kiekvieną mėnesį į jūsų įmonės sąskaitą pervedama sutartyje numatyta suma už kiekvieną įkrautą MWh.
Kuo daugiau elektros energijos įkraunama jūsų verslo stotelėse, tuo didesnė bus finansinė nauda.
Prie programos prisijungti paprasta
Sudomino galimybė gauti papildomos naudos? Junkitės prie „Ignitis bONus“ programos verslui. Tai padaryti paprasta:
- Pateikiate užklausą dėl dalyvavimo programoje.
- Per 5 darbo dienas „Ignitis“ ekspertai įvertina situaciją ir susisiekia dėl tolimesnių žingsnių.
- Pasirašoma terminuota sutartis elektroniniu parašu.
- Per 5 darbo dienas ESO savitarnoje pateikiate sutikimą dalintis duomenimis.
Prisijungus prie programos nereikės nieko papildomai daryti. Įprastai naudojantis įkrovimo stotelėmis – pinigai kaupsis automatiškai.
Ar jūsų įmonei aktuali „Ignitis bONus“ programa?
„Ignitis bONus“ programa tinka įvairaus dydžio įmonėms, turinčioms privačias elektromobilių įkrovimo stoteles. Ji ypač aktuali verslams, kurių kiekvienoje įkrovimo stotelėje per metus įkraunama bent 2 MWh elektros energijos.
Įmonės gali dalyvauti programoje nepriklausomai nuo:
- elektros energijos tiekėjo;
- įkrovimo prieigų skaičiaus;
- įkrovimo stotelių lokacijos.
Jeigu įkrovimo infrastruktūrą dar tik planuojate įsirengti, taip pat verta pateikti užklausą. Mūsų ekspertai įvertins, ar numatomi sprendimai atitinka programos reikalavimus.
Daugiau informacijos apie „Ignitis bONus“ programą verslui
Norite sužinoti, ar jūsų įmonė gali dalyvauti programoje? Pateikite užklausą, o „Ignitis“ ekspertai įvertins situaciją, pakonsultuos bei atsakys, kokią papildomą naudą galėtų gauti jūsų verslas.