Savitarna
Klaustuko iliustracija
Klaustuko iliustracija

„Ignitis“ atsako į dažniausiai klientams kylančius klausimus dėl turimo elektros plano keitimo į pigesnį

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir ragina savo klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos planą į pigesnį. Iki šių metų birželio 29 d. tam ypač palankus metas, nes pasikeitus planą iki šios datos, anksčiau – iki plano keitimo – gautų nuolaidų grąžinti nereikės, jei klientai liks su „Ignitis“ bent pusmetį.

„Ignitis“ klientų aptarnavimo vadybininkė Renata Guselnikova atsako į tris dažniausiai klientams kylančius klausimus dėl plano keitimo.

Ar galima keisti planą, nepasibaigus fiksavimo laikui?

R. Guselnikova sako, kad nors informacijos apie plano keitimo galimybę tikrai daug, tačiau į klientų aptarnavimo centrą besikreipiantys klientai neretai nustemba, kad gali pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą ir negrąžinti nuolaidų. Pagrindinis klausimas, kurį girdi klientų aptarnavimo specialistė – juk jei fiksavau kainą 24 mėn. ar net ilgesniam laikui, esu įsipareigojęs ir tą laikotarpį nieko keisti negaliu?

Čia klientų aptarnavimo specialistė ir paneigia mitą, atsakydama, kad keistis planą į pigesnį, nepaisant to, kad nesibaigė fiksavimo laikas, galima visiems „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientams. Iki šių metų birželio 29 d. tam ypač palankus metas, nes pasikeitus planą iki šios datos, anksčiau – iki plano keitimo – gautų nuolaidų grąžinti nereikės. Svarbu likti „Ignitis“ klientu bent pusmetį po naujo plano įsigaliojimo.

Renata Guselnikova

Kada įsigalioja naujas planas?

R. Guselnikova atkreipia dėmesį, kad norint, jog planas įsigaliotų nuo kito mėnesio, svarbu jį pasikeisti iki priešpaskutinės mėnesio dienos.

Ar keičiantis fiksuotos kainos planą galima keistis į su birža susietą planą?

Klientų aptarnavimo vadybininkė patikina, kad tikrai galima. Net ir patariame išbandyti su birža susietus planus, juolab, kad kainoms rinkoje kylant, bet kada galima pasikeisti planą ir fiksuoti kainą.

R. Guselnikova atkreipia dėmesį, jog pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą patogiausias ir greičiausias būdas – naudojantis „Ignitis“ savitarna internete. Neturintiems galimybių naudotis internetu, planą pasikeisti galima skambinant klientų aptarnavimo telefonu arba atvykus į klientų aptarnavimo centrą.

Bendrovė pažymi, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Šešių mėnesių laikotarpis skaičiuojamas nuo naujo plano įsigaliojimo pradžios. Iki šios datos planą galima keisti kelis kartus. Apsisprendus nutraukti sutartį anksčiau nei po šešių mėnesių, šias nuolaidas grąžinti reikės.

Rinkitės palankesnį planą jau dabar!

Rinktis planą