Savitarna
Lietuvos paštas
Lietuvos pašas

„Ignitis“ nepriklausomo tiekėjo sutartis jau galima sudaryti ir visuose Lietuvos pašto skyriuose

Nuo šiol sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartis su „Ignitis“ visi norintieji gali dar patogiau – tokia paslauga pradėta teikti daugiau nei 250 visoje Lietuvoje įsikūrusių Lietuvos pašto skyrių, o taip pat ir „PayPost“ skyriuose. Juose gyventojai taip pat galės atiduoti ir telefonu sudarytas sutartis.

Šiuo metu sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartis iki gruodžio 18 d. yra aktualu visiems į antrąjį liberalizavimo etapą patekusiems vartotojams. Rugsėjo pradžios duomenimis, nepriklausomo tiekėjo dar nėra pasirinkę apie 594 tūkst. namų ūkių, arba 76 proc. visų antrojo liberalizavimo etapo klientų.

„Patogus ir kokybiškas klientų aptarnavimas yra vienas iš svarbiausių „Ignitis“ prioritetų. Neabejojame, kad partnerystė su „Lietuvos paštu“ sukurs dar geresnę klientų patirtį, o nepriklausomo tiekimo sutarčių sudarymą padarys dar paprastesniu.

Šią vasarą „Ignitis“ jau pasirinko beveik 8 iš 10 antrojo etapo vartotojų – tokie skaičiai rodo vartotojų pasitikėjimą mūsų teikiamomis paslaugomis ir siūlomais sprendimais. Ir toliau savo klientams visų pirma būsime partneriais, kurie stengiasi, kad energetikos sritis jiems būtų aiški ir paprastai suprantama“, – sako Andrius Kavaliauskas, „Ignitis“ Privačių klientų tarnybos vadovas.

Pasak Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų vadovo Norberto Žiobos, tokios partnerystės leidžia klientams suteikti daugiau patogumo.

„Vienas didžiausių Lietuvos pašto privalumų – platus paslaugų teikimo vietų tinklas. Siekiame užtikrinti greitas ir patogias paslaugas mūsų klientams, tad esame atviri partnerystėms ir nuolat plečiame savo partnerių tinklą. Džiaugiamės bendradarbiavimu su „Ignitis“ – nuo šiol gyventojai galės gauti dar daugiau paslaugų vienoje vietoje“, – sako N. Žioba.

Siekdamas paskatinti gyventojus taupyti savo laiką ir nelaukti paskutinių dienų, „Ignitis“ jau kurį laiką siūlo sudaryti ir atidėto įsigaliojimo sutartis. Jas pasirinkus nepriklausomas elektros tiekimas klientui prasidės nuo 2022 m. sausio 1 d., o iki šios datos ir toliau būtų užtikrinamas visuomeninis tiekimas. Paskaičiuota, kad tokia galimybė leistų ir sutaupyti –  pavyzdžiui, pasirinkus nukeltą sutarties įsigaliojimą nefiksuojant kainos kilovatvalandė būtų apie 2 euro centais pigesnė, jeigu lygintume su neatidėtu įsigaliojimu.

Šiuo metu „Ignitis“  kaip nepriklausomą tiekėją pasirinkę vartotojai gali rinktis iš trijų galimų planų – mažai elektros suvartojantiems žmonėms skirto „Minimalus“, daugiau elektros buityje suvartojantiems pritaikyto „Optimalus“ ir „Išmanus“, kurio kaina keičiasi kas mėnesį ir priklauso nuo vidutinės kainos elektros biržoje.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad sudaryti nepriklausomo tiekėjo sutartis gali tik „Registrų centre“ registruotas būsto savininkas arba savininko rašytinį įgaliojimą turintis asmuo.

Be apsilankymo Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ galima ir kitais būdais. Vienas greičiausių – apsilankius interneto svetainėje ignitis.lt, kurioje tai padaryti įmanoma vos kelių mygtukų spustelėjimu. Sutartį galima sudaryti ir paskambinus „Ignitis“ klientų aptarnavimo telefonu +370 611 21802, arba užsukus į vieną iš klientų aptarnavimo centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Tiesa, siekiant išvengti galimo laukimo, gyventojai apsilankymui klientų aptarnavimo centruose kviečiami registruotis iš anksto. Tai padaryti galima paskambinus vienu iš minėtų klientų aptarnavimo numerių.