Savitarna
vyresnio amžiaus pora atlieka darbus kompiuteriu
vyresnio amžiaus pora atlieka darbus kompiuteriu

„Ignitis“ primena savo klientams: jūs galite pasikeisti planą į pigesnį, o anksčiau gautų nuolaidų grąžinti nereikės

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir ragina savo klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos planą į pigesnį. Iki šių metų birželio 29 d. tam ypač palankus metas, nes pasikeitus planą iki šios datos, net ir neišbuvus kainos fiksavimo laikotarpio, anksčiau – iki plano keitimo – gautų nuolaidų grąžinti nereikės, jei klientai liks su „Ignitis“. Klientai, ypač tie, kurie elektros energijos suvartoja daugiau nei vidutinis namų ūkis, ir tie, kurie buvo fiksavę aukštą kainą, jau suskubo pasikeisti planą. Klientus, kurie dar plano nepasikeitė, įmonė ragina tai padaryti dabar.

Kaip teigia „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas, prognozuojama, kad trumpuoju ir vidutiniu laikotarpiu turėtų išsilaikyti gerokai žemesnės didmeninės kainos. Dėl to „Ignitis“ gali ne tik pasiūlyti žemesnes kainas, bet ir ragina klientus keistis turėtus brangesnius planus, negrąžinant anksčiau gautų nuolaidų.

Migravimas tarp planų, kai klientai keitėsi fiksuotos kainos planą į pigesnį, sausį-vasarį buvo išaugęs apie penkis kartus. Pastaruoju metu, migruodami klientai gerokai dažniau renkasi su birža susietą planą „Išmanus – Mėnesinis“, o taip pat populiarūs fiksuoti planai su nuolaida.

„Prieš kelias savaites startavo dar vienas mūsų planas – „Išmanus – Valandinis“, jaučiame klientų susidomėjimą ir šiuo planu. Jis bus naudingas tiems, kurie linkę sekti elektros kainas biržoje, stebėti kada elektra yra pigiausia, kada brangiausia ir pagal tai koreguoti elektros energijos vartojimo įpročius, pavyzdžiui, skalbimo mašiną ir džiovyklę nustatyti nakčiai“, – teigia „Ignitis“ atstovas.

Pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą patogiausias ir greičiausias būdas – naudojantis „Ignitis“ savitarna internete. Neturintiems galimybių naudotis internetu, planą pasikeisti galima skambinant klientų aptarnavimo telefonu arba atvykus į klientų aptarnavimo centrą.

Bendrovė pažymi, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Šešių mėnesių laikotarpis skaičiuojamas nuo naujo plano įsigaliojimo pradžios. Iki šios datos planą galima keisti kelis kartus. Apsisprendus nutraukti sutartį anksčiau nei po šešių mėnesių, šias nuolaidas grąžinti reikės.