Savitarna
EnergySmart programėlė telefone
EnergySmart programėlė telefone

Planas „Išmanus – Valandinis“: jau metus klientai naudojasi galimybe sutaupyti

Prieš metus, 2023 m. vasario mėnesį savo klientams pasiūlėme taupyti sumaniai su nauju elektros tiekimo planu „Išmanus – Valandinis“. Jo išskirtinumas tai, kad elektros kaina keičiasi kas valandą pagal „Nord Pool“ biržą. Tai leidžia sumažinti elektros sąskaitą, daugiau energijos naudojant tomis valandomis, kai ji pigesnė.

Metas apžvelgti, kaip sekėsi pasirinkusiems planą „Išmanus – Valandinis“ – kiek klientai sutaupė ir kas padėjo pasiekti puikių rezultatų.

Metai su planu „Išmanus – Valandinis“

  • Vidutinis sutaupymas per devynis mėnesius – apie 76 Eur.
  • Pirmą kartą „Nord Pool“ kaina buvo neigiama visą dieną.
  • Planą jau pasirinko daugiau nei 24 tūkst. klientų.
  • 8 iš 10 turinčių šį planą yra patenkinti „Ignitis“ paslaugomis.

Akivaizdus sutaupymas

Klientai, pasirinkę planą „Išmanus – Valandinis“ vidutiniškai sutaupė apie 76 Eur su PVM per devynis mėnesius, nuo 2023 m. kovo iki gruodžio. Toks rezultatas gautas lyginant šio laikotarpio vidutinį tarifą su plano „Minimalus“ (12 mėn. fiksavimo laikotarpis, viena laiko zona) vidutiniu tarifu, skaičiuojant 100 kWh/mėn. vidutinį suvartojimą.

Vidutinis sutaupymas – akivaizdus. Verta pažymėti, kad daugiau sutaupė tie, kurie stebėjo biržos kainų pokyčius ir pagal tai planavo energijos naudojimą.

Stebėkite, kaip kinta elektros kaina „Nord Pool“ biržoje

EnergySmart chart

 

Stebėkite dideliame ekrane

 

Visada po ranka – „Energy Smart“

Neigiama kaina – proga sutaupyti daugiau

Turintiems planą „Išmanus – Valandinis“ elektra buvo pigiausia 2023 m. liepos 16 d. Iš kur žinome? Tą dieną pirmą kartą „Nord Pool“ biržos Lietuvos kainų zonoje kaina buvo neigiama visą dieną. Pats žemiausias taškas pasiektas nuo 15 iki 16 valandos – -6,8 ct/kWh.

Naudojant elektrą, kai biržoje kaina yra minusinė, turintiems planą „Išmanus – Valandinis“ skaičiuojama minusinė „Nord Pool“ kainos dalis.

Kuo daugiau suvartojimo perkelta į „minusines“ valandas, tuo mažesnė būna galutinė mokėtina suma (mėnesinė sąskaita).

Lengva matyti kainų pokyčius

Gali kilti klausimas, kaip laiku sužinoti tiek apie neigiamą biržos kainą, tiek apie mažesnius kasdienius kainos svyravimus. Stebėti biržos kainas paprasta su programėle „EnergySmart“. Šią programėlę pamėgo ir kasdien naudoja ne tik turintys planą „Išmanus – Valandinis“.

Apie išskirtinius elektros biržos kainos pokyčius informuojame „EnergySmart“ programėlės pranešimais. Tad klientai jaučiasi užtikrinti, kad nepraleis progos sutaupyti, kai bus neigiamos kainos, o taip pat laiku sužinos apie neįprastus šuolius.

„Ignitis“ klientai naudoja

EnergySmart

50 tūkst.

naudotojų per metus

75 %

naudojasi kasdien

„Nord Pool“

biržos kainų ir asmeninio elektros suvartojimo palyginimas – populiariausia funkcija.

EnergySmart app mockup

Atsisiųskite „EnergySmart“ programėlę

Atsisiųsti iš

Po metų galima užtikrintai sakyti, kad mūsų klientams sumanus taupymas – visai ne naujiena. Jie mielai renkasi planą „Išmanus – Valandinis“ ir skaičiuoja sutaupytus pinigus.

Biržos kainos grafikas telefone

Atsisiųskite „EnergySmart“ programėlę!

Nuskaitykite QR kodą arba paspaudę mygtuką gaukite programėlę iš reikiamos parduotuvės.

Apple appstore buttonGoogle play button