Noriu likti

Pagal įsigaliojusį Elektros energetikos įstatymo pakeitimą, visi klientai, turintys pažeidžiamo vartotojo statusą ir fiksuotą elektros kainą,  bus automatiškai perkeliami į visuomeninį elektros tiekimą nuo rugsėjo 1 d., nebent išreikš norą likti nepriklausomame elektros tiekime. Šis pokytis galioja visoms jūsų nepriklausomo elektros tiekimo sutartims.

Jus perkėlus į visuomeninį elektros tiekimą:

  • pasikeis jūsų kliento kodas ir atsiskaitymo už elektros tiekimą tvarka;
  • elektros tiekimo kaina keisis bent du kartus per metus – ją nustatys valstybė;
  • nebegalėsite rinktis fiksuotos kainos ir išmanių planų;
  • prarasite galimybę naudotis programėle „EnergySmart”.
informacinė ikonėlė

Automatinio sutarties (-čių) nutraukimo galite išvengti, jeigu iki rugpjūčio 30 d. išreikšite norą likti nepriklausomame tiekime. 


Jūsų duomenys

+370