Neradote atsakymo į klausimą?
Raskime atsakymą su pokalbių robote Aura
Pagal įsigaliojusį Elektros energetikos įstatymo pakeitimą, visi klientai, turintys pažeidžiamo vartotojo statusą ir fiksuotą elektros kainą, bus automatiškai perkeliami į visuomeninį elektros tiekimą nuo rugsėjo 1 d., nebent išreikš norą likti nepriklausomame elektros tiekime. Šis pokytis galioja visoms jūsų nepriklausomo elektros tiekimo sutartims.
Automatinio sutarties (-čių) nutraukimo galite išvengti, jeigu iki rugpjūčio 30 d. išreikšite norą likti nepriklausomame tiekime.
Čia galite sužinoti Jums taikomus tarifus, peržiūrėti suvartojimo ir mokėjimų istoriją, deklaruoti rodmenis, atsiskaityti už komunalines paslaugas ir kt.
Į klausimus atsakome visą parą.