Savitarna
Mobile img

Ignitis EnergySmart programėlė

Jei jūsų namuose įrengtas išmanusis skaitiklis ir esate pasirinkę IGNITIS savo nepriklausomu elektros energijos tiekėju, turime jums puikią naujieną.

Kviečiame išbandyti naujai sukurtą pilotinę mobiliąją programėlę, kuri vartotojams leis pamatyti ir įsivertinti savo elektros energijos vartojimo įpročius.

Desktop image
PROGRAMĖLĖS FUNKCIJOS IR GALIMYBĖS

Kodėl verta turėti savo telefone?

Lengvai sekite suvartojamos energijos duomenis
  • Turėdami programėlę, galėsite sekti savo elektros energijos suvartojimo duomenis.
  • Energijos vartojimo spidometras leis pamatyti dienas, kada elektros energijos suvartojimas mažiausias ir didžiausias. Bus lengva pastebėti neįprastus šuolius energijos vartojime ir energiją vartoti efektyviai.
  • Matysite pastarųjų 30 dienų energijos suvartojimo vidurkį, kuris padės įsivertinti savo įpročius ir pasistengti išlaikyti stabilias elektros energijos sąskaitas.
mergina ziuri i telefona Mergina apmoka sąskaitas
Lengvai sekite suvartojamos energijos duomenis
Sužinosite, kurios įrenginių grupės suvartoja daugiausiai elektros

Atsakius į keletą klausimų, programėlėje bus pritaikytas buitinių prietaisų energijos vartojimo analitinis įrankis, kuris leis sužinoti daugiausiai elektros suvartojančių įrenginių grupes jūsų namuose. Šią informaciją panaudosite siekiant sumažinti tam tikrų įrenginių ar jų grupių vartojimą, nustatyti veikimą mažiausios kainos valandomis, pavyzdžiui, nustatysite automatinį indaplovės paleidimą nakties metu.

programele telefone programele telefone
Sužinosite, kurios įrenginių grupės suvartoja daugiausiai elektros
Stebėkite pagaminamą elektros energijos kiekį, o suvartojimą palyginkite su panašiais namų ūkiais
  • Lengvai ir patogiai analizuosite periodines dienų, savaičių, mėnesių energijos gamybos ir vartojimo ataskaitas.
  • Su programėle turėsite galimybę palyginti savo elektros suvartojimą su panašiais namų ūkiais, o tai yra svarbu siekiant suprasti, ar vartojate daug, ar mažai.
  • Stebėsite savo sunaudojamos elektros energijos CO2 emisijas.
saules bateriju statistika saules bateriju statistika
Stebėkite pagaminamą elektros energijos kiekį, o suvartojimą palyginkite su panašiais namų ūkiais

Pradėkite naudotis programėle jau šiandien!

Programėlė nuolat tobulinama ir atnaujinama

TRUMPAI IR AIŠKIAI

Papildoma aktuali informacija

Nepriklausomo tiekėjo sutartis

Praėjusiais metais Lietuvoje prasidėjo elektros rinkos liberalizavimas, kai palaipsniui atsisakoma visuomeninio elektros tiekimo. Todėl nuo šiol patys galite nuspręsti, iš ko norite pirkti elektros energiją.

Jei dar nepasirašėte nepriklausomo tiekėjo sutarties ir turite klausimų - kviečiame visą reikalingą informaciją rasti čia.

Sutartį pasirašyti itin paprasta. Užtruksite ne daugiau kaip 5 minutes ir turėsite galiojančią sutartį!

Išmanieji skaitikliai

Jau netrukus Lietuvos energetikoje prasidės skaitmeninis virsmas – mūsų namus pasieks išmanieji skaitikliai. Jie taps neatsiejama elektros tinklo dalimi, įgalins konkurenciją rinkoje, suteiks postūmį kurtis naujoms paslaugoms, kurios bus naudingos kiekvienam vartotojui.

Visą aktualią informaciją apie ESO vykdomą išmaniosios apskaitos infrastruktūros projektą galima rasti tinklalapyje www.ismaniejiskaitikliai.lt.