UAB „Ignitis“ slapukų politika

Šiame dokumente pateikiame informaciją, kaip naudojame slapukus UAB „Ignitis“ (toliau – Ignitis) valdomose interneto svetainėse www.ignitis.lt, www.saulesparkai.lt, www.ignitison.lthttps://e.ignitis.lt (Ignitis savitarna).

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Mes naudojame slapukus tam, kad galėtume užtikrinti techniškai tvarkingą mūsų valdomų interneto svetainių veikimą. Jums davus sutikimą, slapukus galime naudoti tam, kad galėtume rodyti asmeniškai Jums pritaikytą turinį, teikti tiesioginės rinkodaros informaciją ir kitą Jums asmeniškai pritaikytą informaciją.

Kokius slapukus ir kam naudoja Ignitis?

Būtinieji slapukai

Būtini tam, kad:

  • Jūs galėtumėte naudotis įvairiomis Ignitis valdomų interneto svetainių dalimis;
  • Interneto svetainės veiktų, ir negali būti išjungti.

- Be šių slapukų negalėtume teikti tam tikrų paslaugų;

- Šie slapukai nerenka Jūsų duomenų, skirtų profiliavimui ir tikslinei rinkodarai.

Statistiniai slapukai

- Reikalingi tam, kad galėtume sužinoti vartotojų naršymo įpročius Ignitis elektroniniuose kanaluose ir galėtume užtikrinti nepriekaištingą vartotojo patirtį juose;

- Šie slapukai suteikia galimybę stebėti, kaip klientai naudojasi mūsų paslaugomis, ir leidžia gerinti aptarnavimo bei paslaugų kokybę.

Funkciniai slapukai

- Padeda mums gerinti internetinės svetainės funkcijas ir personalizuoto turinio sprendimus;

- Leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų nustatymus (pavyzdžiui, jūsų vartotojo vardą, pasirinktą kalbą ar nurodytą geografinę lokaciją) ir teikti jums asmeniškai pritaikytus sprendimus;

- Šie slapukai renka nuasmenintus duomenis ir neseka jūsų naršymo istorijos išorinėse interneto svetainėse.

Rinkodariniai slapukai

- Naudojami tam, kad galėtume matyti jūsų turinio nustatymus ir galėtume teikti jums aktualią informaciją apie mūsų paslaugas, gerinti tikslinės rinkodaros efektyvumą ir jūsų patirtį mūsų interneto svetainėje;

- Gali būti naudojami mūsų reklamos tikslais trečiųjų šalių interneto svetainėse. Tokiu atveju mes taip pat gautume informaciją apie jūsų naršymo istoriją mūsų oficialių partnerių svetainėse, kuriose talpiname savo reklamines priemones.

Veikimą gerinantys slapukai

- Tai yra trumpalaikiai slapukai, kurie saugojami tol, kol svetainės lankytojas laiko atidarytą interneto naršyklę, užtikrinus prieigą prie svetainės. Seanso slapukai primena svetainei, ką lankytojas pasirinko ankstesniame puslapyje, tokiu būdu išvengiant pakartotinio informacijos įvedimo.

Kaip valdyti slapukų nustatymus?

Apsilankę Ignitis valdomose interneto svetainėse Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Savo naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.

Jei nesutinkate, kad į jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą, juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant Ignitis valdomas svetaines) neveiks tinkamai. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankykite puslapyje  www.allaboutcookies.org ir jūsų naršyklės pagalbos puslapyje.