Savitarna
header image
header image

„Ignitis“: dėl pasiūlymų nefiksuoto termino elektros tiekimo planų klientams

Praėjusią savaitę „Ignitis“ informavo apie 40 tūkst. klientų, kad planuojama nebesiūlyti nefiksuoto termino planų (tik tų planų, kuriuose tiekimo kaina buvo keičiama kas pusmetį). Visų pirma, atsiprašome klientų dėl neaiškios komunikacijos ir nepakankamai atsakytų klausimų.

Nefiksuoto termino planų kainas klientams iki šiol įprastai perskaičiuodavome kas pusmetį. Skaičiuodami kitų metų kainas, pamatėme, kad nuo sausio 1 d. vienos kilovatvalandės kaina gali pasiekti 65 ct/kWh, ir bus gerokai aukštesnė negu kitų bendrovės elektros tiekimo planų kainos. Siekiant sudaryti vartotojams galimybę įsigyti elektros energiją geriausiomis sąlygomis iš šiuo metų siūlomų bendrovės planų, nusprendėme naikinti nefiksuoto termino planus ir vietoj jų pasiūlyti pigiausią šiuo metu turimą mūsų planą, kurio kaina yra apie 44 ct/kWh ir kuriuo įsipareigojame klientams tiekimo paslaugos kainos nekeisti trejus metus. Dar kartą atsiprašome, kad pakankamai detaliai nepaaiškinome, kodėl siūlome šį pokytį. 

Vartotojai yra laisvi pasirinkti ir kitus bendrovės siūlomus nepriklausomo tiekimo planus, tarp jų ir su birža susietą planą, kurio kaina keičiasi kas mėnesį.
 
Visgi, visi klientai, kurie nori likti nefiksuoto termino planuose, gali tai padaryti. Kaip skelbėme vartotojams siųstuose pranešimuose, vartotojas turi teisę nesutikti su pokyčiais. Svarbu suprasti, kad nesutikimas su sutarties pakeitimu nereiškia, kad kaina nesikeis. Iki šiol su pokyčiais nesutiko aštuoni klientai ir jiems liks galioti nefiksuoto termino sutartis, o tiekimo kaina keisis sutartyje nustatytomis sąlygomis apie tai atskirai informavus vartotojus.