Savitarna
Pražilęs vyras naudojasi kompiuteriu
Pražilęs vyras naudojasi kompiuteriu

„Ignitis“ klientas Jonas: pasikeičiau elektros planą ir ženkliai sutaupiau

Tikime, kad nuoširdus atsiliepimas – šimtą kartų geriau už bet kokią reklamą. Todėl nusprendėme pasidalinti mūsų kliento, 77 metų vilniečio Jono patirtimi.

Jonas kartu su žmona gyvena dviejų kambarių bute ir per mėnesį suvartoja apie 100 kwh elektros energijos. Jonas – ilgametis e.ignitis.lt savitarnos vartotojas, kas mėnesį prisijungiantis sumokėti už komunalines paslaugas.

Mus nudžiugino, kad jis ne šiaip pasyviai naudojasi sistema, bet atidžiai seka kainų pokyčius, analizuoja, kiek moka, ir drąsiai keičia elektros planą taip, kaip jam patogiau.

Kodėl Jonas naudojasi savitarna?

„Jau esu pripratęs savitarnoje deklaruoti rodmenis ir už juos susimokėti. Viskas yra patogu ir aišku, todėl viską atlieku prisijungęs prie savo paskyros – nereikia gaišti laiko einant į klientų aptarnavimo centrą ar skambinti telefonu“, – pasakoja Jonas. Sutaupytą laiką jis skiria laisvalaikiui: „Visam šiam klausimui norisi skirti minimum savo brangaus laiko.“

Senjoras sako, kad planą keisti verta

Bet grįžkime prie minėto elektros plano keitimo. Kodėl Jonas jį pasikeitė? Ar verta keisti planą dėl kelių centų? Jonas sako, kad verta. Ir dar sako, kad kalba eina tikrai ne apie kelis centus.

„Pasidomėjus elektros plano pakeitimu, atrodė, kad galiu sutaupyti vos kelis centus už kilovatvalandę. Tačiau paskaičiavus išlaidas už visus metus, susidaro apvali suma. Per metus sutaupysiu bemaž 48 eurus. Pasidengs beveik dviejų mėnesių elektros sąskaita“, – džiaugiasi senjoras.

Idėja pasidomėti planų keitimu Jonui kilo stebint elektros kainų pokyčius.

„Vieną dieną prisiverčiau, nes elektros kainos tikrai nukritusios ir atrodė labai geras momentas jas pasikeisti“, – prisimena Jonas. Prideda, kad dabar geras metas ir dėl kitos priežasties: „Pasikeitus planą iki birželio pabaigos ir likus Ignityje bent pusę metų, nereikės mokėti netesybų už anksčiau gautas nuolaidas.“

Kaip sekėsi pasikeisti planą?

Planą Jonas pasikeitė pats. Pasak jo: „Kam prašyti pagalbos, jei viskas taip paprasta? Užtrukau vos kelias minutes, nors anksčiau nesu to daręs. Elektros planą savitarnoje pasikeičiau vos per 5 minutes“, – sako Jonas. Ir paklausia ar mums nereikalingi konsultantai: „Galėčiau ir kitiems padėti!“

Mes priminėm Jonui, kad pagalbos retai kas prašo, nes viskas išties labai paprasta. Be to, turime aiškų instrukcinį filmuką. Jonas akimirkai susimąstė, o tada džiugiai tarė, jog su kaimynais pasidalins tiek naujienomis apie plano keitimą, tiek aiškiomis instrukcijomis.

Dėkojame, Jonai, už pasidalinimą patirtimi!

Jums irgi rekomenduojame. Verčiau neatidėliokite – keiskite turimą planą į pigesnį!

Keisti planą savitarnoje

Daugiau apie plano keitimo sąlygas