Savitarna
Ignitis savitarna komiuteryje
Ignitis savitarna komiuteryje

„Ignitis“: mūsų klientams anksčiau gautų nuolaidų grąžinti nereikės, kviečiame keistis planą

Atsižvelgdama į palankią situaciją didmeninėje elektros energijos rinkoje, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ priėmė sprendimą, kad klientams nereikės grąžinti gautų nuolaidų, jei jie keisdami planą liks su „Ignitis“.

Kaip teigia „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas, prognozuojama, kad trumpuoju ir vidutiniu laikotarpiu turėtų išsilaikyti gerokai žemesnės didmeninės kainos. Dėl to „Ignitis“ gali ne tik pasiūlyti žemesnes kainas, bet ir skatinti klientus keistis turėtus brangesnius planus, negrąžinant anksčiau suteiktų nuolaidų.

„Nuo gruodžio mėnesio mūsų pasiūlymų kainos sumažėjo apie 15 ct/kWh arba kitaip tariant, apie 35 proc., todėl kviečiame savo klientus keistis turimą fiksuotos aukštesnės kainos planą į pigesnį. Pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą ir negrąžinti gautų nuolaidų patogiausias ir greičiausias būdas – naudojantis „Ignitis“ savitarna internete. Neturintiems galimybių naudotis internetu, planą pasikeisti galima skambinant klientų aptarnavimo telefonu arba atvykus į klientų aptarnavimo centrą“, – sako A. Kavaliauskas.

Bendrovė pažymi, kad nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą nuo rytojaus (vasario 15 d.) iki liepos 1 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Apsisprendus nutraukti sutartį anksčiau nei po šešių mėnesių, gautas nuolaidas grąžinti reikės.

A. Kavaliauskas rekomenduoja nieko nelaukti ir pasikeisti turimą aukštesnės kainos planą, nes nors prognozės indikuoja, jog kainos žemesniame lygyje laikysis bent artimiausią pusmetį, tačiau elektros energijos rinka ir toliau išlieka dinamiška, situacija gali pasikeisti ir į klientams nepalankią pusę.

„Ignitis“ nepriklausomu elektros energijos tiekėjų yra pasirinkę beveik 927 tūkst. privačių klientų, tai sudaro 77,6 proc. nuo visų nepriklausomo elektros energijos tiekimo buitinių elektros energijos vartotojų ir juridinių asmenų, kuriems taikomi buitinių elektros energijos vartotojų tarifai.
 

Kaip pasikeisti planą?