Savitarna
LP
LP

„Ignitis“: nelaukite eilėse, nepriklausomo tiekimo sutartį sudarykite „Lietuvos paštas“ skyriuose arba internetu

Vienam iš nepriklausomų elektros energijos tiekėjų paskelbus apie vienašališką sutarties pakeitimą, nuvilti tiekėjo klientai užplūdo „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrus – jie nori sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį. Panašu, kad dauguma iš daugiau nei 100 tūkst. nuvylusio tiekėjo klientų renkasi „Ignitis“. Vertiname klientų pasitikėjimą ir atkreipiame dėmesį – klientų aptarnavimo centruose nespėsime aptarnauti visų atvykusių. Todėl privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė kviečia nestovėti eilėse prie klientų aptarnavimo centrų, o eiti į „Lietuvos paštas“ skyrius arba dar geriau – sutartį sudaryti internetu. Visuose mūsų partnerių „Lietuvos paštas“ skyriuose aptarnaujami visi norintys sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“. Net 174 pašto skyriai veikia visoje Lietuvoje, todėl sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį pašte yra labiau prieinama galimybė nei laukti prie vieno iš penkių „Ignitis“ klientų aptarnavimo skyrių.

Klientams, kurie naudojasi technologijomis, pasirašyti nepriklausomo tiekimo sutartį internetu, dažniausiai trunka vos kelias minutes. Sudarant sutartį „Ignitis“ savitarnoje pakanka turėti bent vieną tapatybę identifikuojantį įrankį, pavyzdžiui, mobilųjį parašą, Smart-ID, el. bankininkystę ir sutartį sudarysite kelių mygtukų paspaudimu. N. Mažeikienė sako suprantanti, kad mažiau technologijas prisijaukinę gyventojai gali nedrįsti imtis sutarties sudarymo internetu. Tokioje situacijoje „Ignitis“ atstovė ragina kreiptis pagalbos į artimuosius – padės vaikai, anūkai, kiti artimieji.

„Turime sprendimą tiems, kurie ne itin draugauja su kompiuteriu ar sutarties sudarymas internetu jiems atrodo sudėtingas. Mūsų savitarnoje galima paprastai ir greitai sugeneruoti įgaliojimą (nereikia notaro tvirtinimo) mamos, dėdės ar senelio vardu. Per porą dienų patikrinsime duomenis ir bus galima sudaryti sutartį“, – teigia N. Mažeikienė.

Tiems, kuriems vis tik netiks sutarties sudarymas internetu, siūloma skambinti telefonu +370 611 21802. Prisiskambinę klientai, kurie naudojasi el. paštu, iškart į jį gaus sutartį ir pakaks ją patvirtinti tuo pačiu el. paštu. Neturintys el. pašto – vėlgi, gali kreiptis į artimuosius. Artimieji gali sudaryti sutartį už kitą asmenį internetu be notarinio įgaliojimo.

Iki šiol „Ignitis“ nepriklausomu tiekėju pasirinko beveik 7 iš 10 buitinių elektros energijos vartotojų. Dauguma jų sutartį sudarė internetu.