Savitarna

Jūsų saulės elektrinė

Saulės elektrinė ant namo stogo Saulės elektrinė ant namo stogo
 

Naujų užsakymų nebepriimame

anchor Nuo 2023 m. sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ nebeteiks saulės elektrinių įrengimo paslaugos. Tokį žingsnį lėmė siekis sutelkti dėmesį į inovacijas ir išmanius sprendimus, leidžiančius efektyviai valdyti, naudoti ir kurti energetiką. Pasigaminti žaliosios elektros energijos galite dar paprasčiau nei iki šiol – įsigiję elektrinę nutolusiame saulės parke arba išsinuomoję jėgainę vėjo parke.

Pasirašytas sutartis įvykdysime

anchor Esamiems klientams niekas nesikeičia – iki 2022 m. gruodio 31 d. pasirašytas sutartis įvykdysime, užsakytas saulės elektrines įrengsime, prižiūrėsime ir teiksime garantinį aptarnavimą sutartyje numatytomis sąlygomis.

Visos suteiktos garantijos galioja

anchor Visa mūsų įranga yra sertifikuota ES. Inverteriams suteikiama produkto garantija nuo 5 metų, moduliams – iki 15 produkto ir 25 metų efektyvumo garantijos. Taip užtikrinama, kad termino pabaigoje saulės moduliai veiks ne mažesniu nei 80-85 % efektyvumu. Teiksime garantinį aptarnavimą įrangai ir atliktiems darbams sutartyje numatytomis sąlygomis. Jeigu jau esate sudarę sutartį, turite klausimų dėl atsiskaitymo ar gedimų bei garantinio aptarnavimo - kreipkitės į mus pildydami šią formą pagal pasirinktą temą.

Ką svarbu žinoti įsigijus saulės elektrinę?

Saulės elektrinių išlaidų kompensavimo prašymo APVA pateikimo instrukcija
Kaip vyksta gaminančių vartotojų elektros apskaita?

Tapus gaminančiu vartotoju (įsirengus saulės elektrinę savo poreikiams), iškart nesunaudota elektros energija yra patiekiama į bendrą elektros tinklą, vėlesniam naudojimui. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

Ar būtina suvartoti elektros energija tame objekte, kur ji buvo pagaminta?

Nuo 2019 m. spalio 1 d. atsirado galimybė tapti nutolusiu gaminančiu vartotoju, t.y. galite įsirengti saulės elektrinę viename objekte ar sklype, o naudoti geografiškai kitoje vietoje, kaip pvz.: įrengiama saulės elektrinė Vilniuje ant namo stogo, o jos pagaminta elektros energija yra vartojama Palangoje esančiame bute. Daugiau informacijos apie nutolusius gaminančius vartotojus galite rasti paspaudę čia.