Įdarbinkite saulę elektros gaminimui jūsų namuose

 • Nepriklausykite nuo elektros kainų svyravimų
 • Atgaukite dalį investicijų, pasinaudoję valstybės parama
 • Kurkite švaresnę ateitį su žaliąja energija
 
 
Garantija
10+ metų
saulės moduliams ir 5+ metų inverteriams
 
Atsiperkamumas
6-7 metai
Akcija

Įsigykite saulės elektrines su Longi Solar 370W moduliais su 5% nuolaida
Gaukite pasiūlymą

Saulės elektrinė – saugi investicija į žaliąją energiją

Pingant saulės moduliams ir besikeičiant elektros kainoms, saulės elektrinė tapo itin patrauklia investicija, prieinama beveik visiems namų savininkams.

Ji pradės atsipirkti jau nuo pirmosios sąskaitos už elektrą: su saulės elektrine sutaupysite iki 70% elektros išlaidų, o pasinaudojus APVA parama susigrąžinsite iki 30% investicijų.

Kur Lietuvos gyventojai dažniausiai įsirengia saulės elektrines

t
Ant gyvenamojo namo stogo

Ant gyvenamojo namo stogo

Saulės elektrinė įrengta ant stogo ne tik padės sumažinti metines elektros išlaidas iki 70%, bet ir pakels jūsų namo energetinę klasę ir rinkos vertę.

t
Užmiesčio sodyboje

Užmiesčio sodyboje

Gaminti ir vartoti elektrą galima ir geografiškai nutolusiuose objektuose, todėl įsirengę saulės elektrinę užmiesčio sodyboje, jos pagamintą ir į tinklą patiektą elektros energiją, galėsite suvartoti ir savo namuose ar bute.*

* Turite būti abiejų objektų savininkas.
t
Ant pagalbinių pastatų

Ant pagalbinių pastatų

Saulės elektrinę galima sumontuoti ir ant kitų sklype esančių pastatų ir prijungti į bendrą namų tinklą. Svarbu, kad jų stogas būtų tinkamas saugiam įrengimui ir naudojimui.

t
Sklype ant žemės

Sklype ant žemės

Jei jūsų namo ar ūkinio pastato stogas netinkamas saulės elektrinei, tačiau sklype daug neišnaudoto ploto, ją galite įsirengti tiesiog sklype ant žemės, kur daug saulės šviesos ir galima parinkti geriausią apšvietimo kampą.

Nors Lietuvoje saulės elektrinės sparčiai populiarėja, vis dar gajūs kai kurie seni stereotipai. Išsklaidykime abejones.

 1. Mitas - Lietuvoje neužtenka saulės.

  Netiesa! Lietuvos apšviestumo rodikliai panašūs į Vokietijos, kuri pirmauja Europoje pagal bendrą saulės elektrinių galią.

 2. Mitas - saulės elektrinę sunku įsirengti

  Netiesa! Saulės elektrinės įrengimą svarbu patikėti profesionalams, o ne bandyti tai daryti patiems. Taip užtikrinsite maksimalų jos ilgaamžiškumą ir gausite garantiją.

 3. Mitas - saulės elektrinę sudėtinga prižiūrėti.

  Netiesa! Saulės elektrinei priežiūra beveik nereikalinga. Dulkes nuplauna lietus, sniegas nuo modulių lengvai nuslysta. Elektrinės neturi judančių dalių,kurios galėtų nusidėvėti. Moduliams suteikiama virš 10 metų, o inverteriams iki 10 metų garantija.

Ką mes siūlome

Saulės elektrinė nuo A iki Z – aukščiausia kokybė ir profesionalus darbas

Poreikių ir galimybių vertinimas

Ignitis specialistai padės įsivertinti kokios saulės elektrinės reikia bei kiek elektros energijos ji preliminariai pagamins ir atsakys į visus kylančius klausimus.

Visual
Saulės elektrinės finansavimo sprendimai

Išsirinkus norimą saulės elektrinę pateiksime galimus įsigijimo ir finansavimo variantus, kurie labiausiai atitiks Jūsų poreikius.

Visual
Saulės elektrinės įsigijimas ir įrengimas

Pasirašius saulės elektrinės pardavimo ir įrengimo sutartį, Ignitis pasirūpins visų reikiamų dokumentų parengimu, suderinimu su reikiamomis institucijomis bei pačios elektrinės saugiu ir efektyviu įrengimu ant jūsų pasirinkto stogo ar žemės sklypo.

Visual
Saulės elektrinės priežiūra

Teisingai ir saugiai įrengta saulės elektrinė reikalauja minimalios priežiūros, todėl rekomenduojama pagal poreikį nusiplauti įrengtus saulės modulius, jei gyvenate dulkėtoje teritorijoje.

Visual
Perteklinės energijos pasaugojimas

Tapus gaminančiu vartotoju (įsirengus saulės elektrinę savo poreikiams), iškart nesunaudota elektros energija yra patiekiama į bendrą elektros tinklą, vėlesniam naudojimui. Daugiau informacijos apie tai rasite čia: https://ignitis.lt/lt/gaminantiems-vartotojams

Visual

Finansavimo pasiūlymai

Inbank siūlo išskirtines finansavimo sąlygas Ignitis klientams. Susipažinkite su jomis.

Plačiau

Dažniausi klausimai

Ką svarbu žinoti, jei nusprendėte įsigyti saulės elektrinę

Kur galima statyti saulės elektrines?
Kaip saulės elektrinė paveiks pastato stogo konstrukciją?
Kaip pasirinkti tinkamą saulės elektrinės galią?
Kaip vyksta gaminančių vartotojų elektros apskaita?
Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?
Ar būtina suvartoti elektros energija tame objekte, kur ji buvo pagaminta?
Susisiekite

Paaiškinimai

* Nurodyti prognozuojami skaičiai yra preliminarūs ir apskaičiuoti remiantis šiomis prielaidomis: kliento metinis elektros energijos suvartojimas yra 10 000 kWh, elektros energijos kaina yra 0,141 EUR/ kWh, planuojamos įrengti saulės elektrinės galia yra 10 kW, kuri vidutiniškai pagamins 10 000 kWh per metus ir kainuoja su įrengimu apie 9000 EUR, o pasirinktas pasinaudojimo tinklais mokestis yra 3,1944 EUR/kW/mėn. už instaliuotą galią bei maksimali gauta parama 10 kW saulės elektrinei yra 3230 EUR. Taip pat yra skaičiuojama įvertinus vidutinį 3,1% metinį elektros kainos augimą per metus.