Savitarna
ISO standarts
ISO standarts

„Ignitis“ įvertintas tarptautiniais sertifikatais už kokybę, aplinkosaugą ir saugią darbo aplinką

Sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ vadybos bei procesų atitikimas tarptautiniams standartams buvo įvertintas net trimis ISO sertifikatais. Bendrovės veikloms, kurios susijusios su paslaugų teikimu verslo (B2B) klientams suteikti tarptautiniai kokybės vadybos (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001) ir darbų saugos bei sveikatos (ISO 45001) sertifikatai. Bendrovės, kaip elektromobilių krovimo tinklo operatoriaus, veikla taip pat sertifikuota minėtais sertifikatais.

ISO sertifikatų suteikimas bendrovei patvirtina jos įsipareigojimą ir atitikimą griežtiems kokybės kontrolės ir jos valdymo, aplinkos apsaugos, tvarumo bei saugios  darbo aplinkos  standartams.

„Aukščiausios kokybės užtikrinimas yra neatsiejama „Ignitis“ kasdienės veiklos dalis. Nors bendrovės teikiamų paslaugų ir vykdomų veiklų spektras yra itin platus, tačiau visos komandos pastangų dėka turime sklandžiai veikiančią ir tarptautinius reikalavimus atitinkančią vadybos sistemą. ISO sertifikatų suteikimas yra ne tik įvertinimas, bet kartu ir įsipareigojimas ir toliau užtikrinti bei prižiūrėti vidinių procesų atitikimą įtvirtintiems standartams. Diegdami energetikos sprendimus ir teikdami paslaugas savo verslo klientams bei partneriams, iš dalies tampame atsakingi už sklandų jų verslo funkcionavimą, todėl turime būti tikri, kad mūsų veiklos procesai yra tinkami ir efektyviai veikiantys“, – sako Haroldas Nausėda, „Ignitis“ valdybos narys, verslo klientų ir plėtros tarnybos vadovas.

„Ignitis“ sertifikavo „Bureau Veritas  Certification Holding SAS – UK Branch“, o patys sertifikatai galioja iki 2024 m. rugpjūčio 15 d. Prieš sertifikatų suteikimą įmonėje yra atliekamas vertinimo auditas. Pastarojo metu stebima, ar bendrovėje galiojančios vidinės tvarkos ir procesai atitinka vertinamų vadybos sričių tarptautinius standartus.

Minėtieji ISO sertifikatai yra pirmieji „Ignitis“ suteikti tarptautiniai įvertinimai vadybos valdysenos srityje.

Apie „Ignitis“:

„Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.