Savitarna
Ignitis sveikinimas klientų dienos progra
Ignitis sveikinimas klientų dienos progra

Sveikiname su tarptautine Kliento diena!

Dedame visas pastangas, kad užtikrintumėme patikimas paslaugas ir pateisintume klientų lūkesčius. Taip pat prisiimame atsakomybę už strateginius tikslus, svarbius ne tik mūsų klientams, bet ir visai šaliai. Lietuvos energetinės nepriklausomybės užtikrinimas ir klimato kaitos suvaldymas įmanomi tik bendradarbiaujant su klientais.

Sparčiai augantis verslo susidomėjimas žaliąja energija patvirtina, kad drauge su klientais siekiame bendrų tikslų. Per metus, nuo 2023 m. pradžios iki 2024 m. pradžios, net 176 proc. daugiau klientų pasirinko savo versle naudoti tik žaliąją energiją.

Tam, kad galėtumėme užtikrinti patikimas paslaugas ir įgyvendinti strateginius tikslus, 2023 m. investavome rekordinę sumą – beveik 1 mlrd. eurų. Iš šios sumos net 542,7 mln. Eur skirta žaliajai gamybai, kuri ypač svarbi užtikrinant Baltijos šalių energetinę nepriklausomybę. Elektros ir dujų tinklų atnaujinimas – taip pat mūsų prioritetinė investicijų sritis, todėl jai skirta 346,8 mln. Eur – beveik 30 proc. daugiau nei 2022 m.

Drauge galime pasiekti ambicingų rezultatų ir visam regionui reikšmingų tikslų.

Dėkojame visiems savo klientams, su kuriais kuriame mūsų visų ateitį!