„Ignitis“ darnumo veiklas įvertino tarptautinė reitingų agentūra „EcoVadis“

2021 m. gegužės 19 d.
Ignitis

Visame pasaulyje įmonių pasiekimus darnumo srityje vertinanti reitingų agentūra „EcoVadis“ sumanių energetikos sprendimų bendrovei „Ignitis“ suteikė sidabro įvertinimą. Tai reiškia, kad „Ignitis“ veikla  iš darnumo perspektyvos laikoma pažangia  – bendrovė pateko tarp 8 proc. geriausiai įvertintų įmonių pasaulyje.

Be to, „Ignitis“ atsidūrė ir tarp 16 proc. geriausiai vertinamų elektros energijos ir gamtinių dujų tiekimo įmonių iš viso pasaulio.

„EcoVadis“ vertino „Ignitis“ veiksmus ir rezultatus keturiose darnumo srityse: žmogaus teisių, etikos, aplinkosaugos ir darnių pirkimų. Specialioje platformoje skelbiamais vertinimo rezultatais kiekvieną mėnesį naudojasi tūkstančiai įmonių, stebėdamos ir skatindamos savo tiekimo grandinės darnumą.

„Atsakingo verslo požiūris ir įsipareigojimas veikti tvariai jau yra tapęs kasdienės „Ignitis“ veiklos pagrindu. Džiaugiamės, kad įvairūs su tuo susiję veiklos aspektai darosi vis svarbesni mūsų klientams, kurių paskatinti jau nuo 2019 m. duomenis pradėjome teikti ir „EcoVadis“, kuri juos nepriklausomai įvertina ir pateikia suinteresuotoms šalims,“ – sako „Ignitis“ valdybos narys, Verslo klientų ir plėtros tarnybos vadovas Haroldas Nausėda.

„EcoVadis“ naudojama vertinimo metodologija remiasi įvairiais tarptautiniais atsakingo verslo standartais, tokiais kaip Pasaulinio atskaitingumo inciatyva (angl. Global Reporting Initiative), Jungtinių Tautų Pasauliniu susitarimu (angl. UN Global Compact) ir kt.

2020 m. „Ignitis“ buvo tarp 31 proc. geriausiai platformoje vertintų įmonių. Šiųmetį teigiamo vertinimo šuolį lėmė gerokai sustiprintas, tarptautiniais standartais paremtas visos „Ignitis grupės“ darnumo duomenų atskleidimas, stipri bendrovės duomenų apsaugos bei antikorupcijos praktika, platus naudų darbuotojams spektras, pagalba klientams taupant energiją ir kt.

„Ignitis“ darnumo veiklas įvertino tarptautinė reitingų agentūra „EcoVadis“