Savitarna
Artūras Bortkevičius
Artūras Bortkevičius

Paskelbta atranka į „Ignitis Polska“ vadovės (-o) poziciją

Atsinaujinančios energetikos lyderės bei didžiausios biržoje listinguojamos bendrovės Baltijos šalyse „Ignitis grupė“ įmonė „Ignitis Polska“, kurios akcininkė bendrovė „Ignitis“, ieško vadovės (-o) ir valdybos pirmininkės (-o). 

Kaip pažymi „Ignitis“ vadovas Artūras Bortkevičius, bendrovė Lenkijoje turi ambicingų planų didinti energijos pardavimų portfelį, plėtoti naujas verslo linijas, fokusuojantis į atsinaujinančios energetikos vystymą regione.

„Tikimės, kad įmonės „Ignitis Polska“ vairą į savo rankas tvirtai paims vadovė ar vadovas, kuri (-is) jau šiandien giliai išmano Lenkijos energetikos rinką ir turi aiškų tikėjimą atsinaujinančios energetikos ateitimi. Savo veiklą grindžiame siekiu kurti energetiškai sumanų pasaulį, žengiame žaliojo kurso kryptimi ir keičiamės, kad pasaulis taptų tvaresnis“, – teigia A. Bortkevičius. 

Tikimasi, kad kandidatė (-as) turės vadovavimo darbo patirties energijos didmeninės ir mažmeninės prekybos srityje, gebės kurti ir įgyvendinti strategiją, kurti ir išlaikyti ryšius tarp suinteresuotųjų, puikiai mokės ne tik anglų, bet ir lenkų kalbą. Dalyvauti atrankoje kandidatai kviečiami iki kovo 1 d. 

Lenkijos rinkoje „Ignitis Polska“ veikia nuo 2017 m., įžengusi į šalies didmeninę elektros ir dujų rinką bei prisijungusi prie Skandinavijoje veikiančios Nasdaq Commodities OMX rinkos. Nuo 2020 m. liepos bendrovė tapo elektros ir dujų tiekėja, aktyviai dalyvaujančia Lenkijos mažmeninėse elektros ir dujų rinkose, o pastaruosius porą metų prekiauja Olandijos dujų prekybos platformoje TTF.

„Ignitis Polska“ rūpinasi elektros energijos ir dujų tiekimu ir prekyba. Įmonė yra UAB „Ignitis“ dalis.

Apie „Ignitis“

Ignitis grupei“ priklausanti bendrovė „Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo pažangius sprendimus ir paslaugas, kurios leidžia efektyviai valdyti, naudoti ir kurti energetiką. Eparkai.lt platforma atveria galimybes kiekvienam tapti žaliosios elektros energijos gamintoju. Sparčiai plečiamas „Ignitis ON“ projektas yra didžiausias elektromobilių įkrovimo tinklas Lietuvoje ir kuria reikšmingą pokytį skatinant tvarų judumą.

„Ignitis“ tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje. Įmonės veikla Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje prisideda prie žaliosios energetikos plėtros visame Baltijos regione.