Savitarna
Ignitis Kalėdos
Ignitis Kalėdos

Susitikę prie kalėdinės eglės susigrąžinkime bendrystės jausmą

Kasmet Kalėdų eglę puošia vis kitos dekoracijos, tačiau net keisdama apdarą ji išlieka sutelkiančiu švenčių simboliu. Skirtingi, išsibarstę, rodos, nuolat prasilenkiantys – tokie susitinkame prie eglutės namuose, kieme ar miesto aikštėje. O susitikę vėl susitelkiame į bendruomenę, kurią sieja bendri prisiminimai, tradicijos, vertybės ir ateities planai. Per šventes susigrąžintas bendrystės jausmas telydi per visus metus. Nes būdami drauge mes esame stipresni. Nes žengdami išvien galime pasiekti net, rodos, neįveikiamas aukštumas. 

Iliustracijoje matomos eglutės nėra tik kalėdinė dekoracija. Tai Vilniuje mūsų biuro sienas puošiantis menininkės Appias Albinos kūrinys. Išskirtine anglies monotipijos technika sukurtas eglučių atvaizdas ne tik pagyvina aplinką, bet ir primena apie klimato kaitos žalingą poveikį spygliuočių miškams.

Mes renkamės veikti! Įsipareigojime kurti tvarią ateitį, didiname elektros energijos gamybos iš atsinaujinančių išteklių pajėgumus ir siekiame nulinio šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų balanso. Savo klientus, partnerius ir visus bendraminčius kviečiame susitelkti ir veikti drauge. Tik veikdami išvien galime kurti tvarią ateitį ir energetiškai sumanų pasaulį.

Daugiau apie Grupės tikslus ir veiksmus – čia.