Savitarna
Barometras
Barometras

„Ignitis Polska“ toliau plečia savo veiklą ir pradeda prekybą Nyderlandų TTF gamtinių dujų platformoje

„Ignitis“ dukterinė įmonė Lenkijoje „Ignitis Polska“ 2021 metus pradėjo tarptautine plėtra. Nuo vasario vidurio bendrovė pradėjo prekybą Nyderlandų TTF gamtinių dujų prekybos platformoje.

„Mūsų veiklos strategija Lenkijoje orientuota į plėtrą tiek verslo segmentuose, tiek diversifikuojant veiklą. Prekybos pradžia Nyderlandų TTF gamtinių dujų prekybos platformoje yra svarbus žingsnis link strategijoje užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo – „Ignitis Polska“ tampa žaidėju ne tik Lenkijos, bet ir kitų Europos šalių rinkose.

Jau ketverius metus sėkmingai vykdome didmeninę prekybą energetikos žaliavomis Lenkijos ir Skandinavijos šalių rinkose, o nuo 2020 m. antros pusės verslo klientams Lenkijoje siūlome elektros ir gamtinių dujų tiekimo paslaugas. Todėl siekiant toliau stiprinti bendrovės pozicijas rinkoje, tiesioginės prieigos prie TTF platformos užtikrinimas tapo itin svarbiu uždaviniu“, – sako „Ignitis Polska“ generalinė direktorė ir valdybos pirmininkė Diana Kazakevič.

2019 m. „Ignitis Polska“ įžengė į Lenkijos didmeninę gamtinių dujų rinką ir prisijungė prie Skandinavijoje veikiančios „Nasdaq Commodities OMX“ biržos, tokiu būdu išplėsdama didmeninės elektros energijos prekybos portfelį regione. „Nasdaq Commodities OMX“ biržoje yra prekiaujama finansiniais instrumentais, susietais su elektros energijos kainomis Skandinavijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje bei Baltijos šalyse. Šioje biržoje taip pat prekiaujama elektros energijos sertifikatais bei anglies, gamtinių dujų, mazuto ir jūros produktų išvestinėmis finansinėmis priemonėmis.