Lengvesniam gyvenimui rinkitės IGNITIS

Pristatome jums nepriklausomą tiekėją IGNITIS – naują, tačiau patikrintą pasirinkimą nepriklausomoje elektros rinkoje. Artėjant metui pasirašyti sutartis, jums siūlome:

•  Laiko patikrintą partnerystę
•  Žaliąją energiją be papildomo mokesčio metams
•  Platų klientų aptarnavimo tinklą
•  Išmanius sprendimus namams

 

Nauji IGNITIS planai

 

Kada pasirašyti sutartį?

 

Nepriklausomą elektros tiekėją visiems reiks pasirinkti trimis etapais. Kuo daugiau elektros suvartojate, tuo greičiau turėsite priimti sprendimą. Tačiau nesvarbu, į kurį etapą patenkate, naują sutartį galite pasirašyti jau dabar!

etapai

Pasitikrinkite, į kurį etapą patenkate.

Įveskite per mėnesį suvartojamos elektros energijos kiekį arba išleidžiamą pinigų sumą.

Patenkate į trečiąjį el. energijos rinkos liberalizavimo etapą. Rinktis tiekėją būsite kviečiami iki 2022 m. gruodžio 10 d.

Patenkate į antrąjį el. energijos rinkos liberalizavimo etapą. Rinktis tiekėją būsite kviečiami iki 2021 m. gruodžio 10 d.

Patenkate į pirmąjį el. energijos rinkos liberalizavimo etapą. Rinktis tiekėją būsite kviečiami iki 2020 m. gruodžio 10 d.

Tačiau sutartį su IGNITIS galite pasirašyti ar atnaujinti jau dabar. Mes pasiūlysime Jums optimaliausią planą!

Tačiau sutartį su IGNITIS galite pasirašyti ar atnaujinti jau dabar. Mes pasiūlysime Jums optimaliausią planą!

Pasirašyti sutartį su IGNITIS galite jau dabar. Mes pasiūlysime Jums optimaliausią planą!

Nauji IGNITIS elektros energijos planai 

 

Pritaikyti skirtingam elektros suvartojimui ir laiko zonoms.

 

Minimalus
Mažoms išlaidoms

  • Manote, kad elektros suvartojate mažai? Galbūt jūsų šeimos nariai ar draugai sako, kad mokate racionaliai taupyti ir esate atsakingas elektros vartotojas?
  • Toks, kuris nemėgsta buities apkrauti nereikalingais elektros prietaisais? Namuose jus supa tik tie išmanūs įrenginiai, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinio žmogaus gyvenimas?
  • Jei taip, rekomenduojame rinktis šį planą. Jis idealus tiems, kurių suvartojamos elektros kiekis neviršija 2 400 kWh per metus ir siekiantiems sutaupyti dar daugiau.

Palyginkite planus

Optimalus
Pilnam pajėgumui

  • Neįsivaizduojate savo namų buities be elektros? O gal jūs – aktyvus išmaniųjų elektros prietaisų – dulkių siurblių–robotų ar elektrinių paspirtukų – naudotojas? O gal esate įsirengęs elektrinį šildymą?
  • Jei į kažkurį iš šių klausimų atsakėte „taip“ ir manote, kad elektra jūsų kasdienybėje yra nepakeičiama, t.y. nuolat kažką kraunate, rekomenduojame pasirinkti šį planą. Jis tinkamas būtent tiems, kurie vartoja daugiau elektros – nuo 2 400 kWh per metus.
  • Kodėl? Nes mokant mėnesinį mokestį taikoma mažesnė kaina už suvartotą kilovatvalandę. Tokiu būdu elektros plano pasirinkimas gali padėti jums sutaupyti nekeičiant savo įpročių.

Palyginkite planus

Dinamiškas
Besidomintiems birža

  • Žinote, iš ko sudaryta elektros kaina ir kas lemia jos pokyčius? Domitės elektros rinka ir stebite, kas vyksta elektros biržoje? Giminės ar draugai dažnai į jus kreipiasi dėl klausimų, susijusių su elektra?
  • Jei kažkuris iš šių teiginių – apie jus, rekomenduojame rinktis būtent šį planą.
  • Kodėl? Tai naujo tipo, šiuolaikiškas planas, kurio kaina keisis kas mėnesį ir priklausys nuo vidutinės kainos elektros biržoje. Kitaip tariant, tai analogas ESO garantiniam tiekimui.

Palyginkite planus

Naujiena – planų kainos fiksavimas

 
Nefiksuota kaina

Nefiksuota kaina

Įprastas IGNITIS tiekimo paslaugos kainos modelis, kuris taikomas ir visuomeniniame tiekime. Tiekimo paslaugos kaina gali būti keičiama kas pusę metų ar dažniau.
12 mėnesių

12 mėnesių

Naujas IGNITIS tiekimo paslaugos kainos modelis, kuriuo užfiksuojama tiekimo paslaugos kaina 12 mėnesių ir užtikrinamas pastovumas klientams.
24 mėnesiai

24 mėnesiai

Naujas IGNITIS tiekimo paslaugos kainos modelis, kuriuo užfiksuojama tiekimo paslaugos kaina 24 mėnesius ir užtikrinamas pastovumas klientams.
banner

 

Su mumis – paprasta

 

Laisvoje elektros rinkoje likite su mumis

Išsirinkite

Išsirinkite

Pasinaudokite skaičiuokle ir išsirinkite jums tinkamą planą.
Sudarykite sutartį

Sudarykite sutartį

Tai galite padaryti vos per kelias minutes jums patogiu būdu: e.ignitis.lt savitarnoje, tel. 1802 ar klientų aptarnavimo centre.
Naudokitės toliau

Naudokitės toliau

Kasdien elektrą vartokite, ja šildykitės, bendraukite ir kurkite!

Kodėl IGNITIS?

 
Laiko patikrinta partnerystė

Laiko patikrinta partnerystė

Būdami IGNITIS GRUPĖS dalimi, kasdien tobulėjame ieškodami palankiausių ir patogiausių sprendimų bei siekdami, kad su elektros energija susijusios paslaugos jums nesukeltų jokių rūpesčių.
Esame patikimi

Esame patikimi

Vienintelis Lietuvos valstybės valdomas nepriklausomas elektros energijos tiekėjas. Priklausome IGNITIS GRUPEI, todėl savo klientams galime garantuoti stabilų ir ilgalaikį įsipareigojimų vykdymą.
Platus klientų aptarnavimo tinklas

Platus klientų aptarnavimo tinklas

Nuo savitarnos iki fizinių klientų aptarnavimo vietų – kasdien esame pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus. Taip, kaip patogiausia jums: savitarna, paštu, prekybos centre ar klientų aptarnavimo centre.
Kainos ir kokybės derinys

Kainos ir kokybės derinys

Galite būti tikri – mes visada siekiame savo klientams pateikti priimtinos kainos ir kokybės pasiūlymus. Jums pasiūlysime jūsų poreikius atitinkantį planą palankiomis sąlygomis.
Energetiškai išmanūs sprendimai namams

Energetiškai išmanūs sprendimai namams

Diegiame energetikos inovacijas – nuo elektromobilių įkrovimo tinklo iki saulės elektrinių ir saulės parkų, kurie leidžia kiekvienam gaminti elektros energiją savo reikmėms.
Saulės energija

Saulės energija

Rinkitės žaliąją energiją. Ją vienerius metus gausite be papildomo mokesčio, jei pasirašysite sutartį iki 2020 m. gruodžio 10 d. Kurkime šiuolaikišką ir žalią Lietuvą kartu!

.

Saulės energija jūsų namams

 

.

Energetiškai išmanūs

 

 

Susipažinkite su planais

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra elektros energijos rinkos liberalizavimas?

Valstybės vykdomas elektros energijos rinkos liberalizavimas, kai reguliuojama elektros energijos tiekimo rinka keičiama į atvirą ir rinkos konkurencija grįstą rinką.

Kodėl vyksta elektros rinkos liberalizavimas?

Likome vieni iš paskutinių visoje Europoje, vis dar negalintys pirkti elektros taip, kaip perkame kitas paslaugas – iš kelių pasiūlymų pasirinkdami mums tinkamiausią. Taip yra todėl, kad elektros kainą Lietuvoje iki šiol nustatydavo valstybė ir privačios įmonės negalėjo efektyviai konkuruoti teikdamos savo pasiūlymus klientams. Liberalizuojant elektros energijos rinką bus atsisakyta visuomeninio elektros energijos tiekimo instituto ir nebebus reguliuojama elektros energijos įsigijimo ir tiekimo kainos dalis. Tai reiškia, kad nepriklausomi tiekėjai aktyviai konkuruos tarpusavyje, o klientai – rinksis jiems labiausiai tinkantį pasiūlymą. Įmonės laisvai konkuruos siūlydamos tiek aukštesnę paslaugų kokybę, tiek paslaugų įvairovę. Be to, sukurti laisvą elektros rinką Lietuva yra įsipareigojusi pagal ES Trečiąjį energetikos paketą, kurio tikslas – užtikrinti, kad dėl konkurencijos laimėtų gyventojai.

Kokią liberalizuotos elektros rinkos naudą pajus elektros vartotojai?

Elektros vartotojai galės palyginti įvairių elektros energiją parduodančių įmonių pasiūlymus ir išsirinkti jų poreikius geriausiai atspindintį elektros energijos tiekimo planą. Įmonės varžysis tarpusavyje, todėl visi gausime ne tik aukštesnės kokybės paslaugas, bet ir įvairius kainų pasirinkimus ir paslaugų įvairovę.

Kokie numatomi liberalizavimo etapai?

I etapas – nuo 2021 01 01 visuomeninio tiekimo atsisakoma buitiniams vartotojams, kurie objekte (laikotarpiu nuo 2019 06 01 iki 2020 05 31) suvartojo ne mažiau kaip 5000 kWh/metus, taip pat prie vidutinės įtampos tinklų prijungtiems vartotojams (išskyrus bendrijas ir socialiai pažeidžiamus vartotojus).

II etapas – nuo 2022 01 01 visuomeninio tiekimo atsisakoma buitiniams vartotojams, kurie objekte (laikotarpiu nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2021 m. gegužės 31 d.) suvartojo ne mažiau kaip 1000 kWh/metus (išskyrus bendrijas ir socialiai pažeidžiamus vartotojus).

III etapas – nuo 2023 01 01 visuomeninio tiekimo atsisakoma visiems vartotojams, įskaitant bendrijas ir socialiai pažeidžiamus vartotojus.

Kaip klientai buvo informuojami, kokius visuomeninis tiekėjas duomenis perdavė ESO ir kokiu pagrindu?

Patenkantys į I etapą, t. y. suvartojantys ne mažiau kaip 5000 kWh/metus laikotarpiu nuo 2019 06 01 iki 2020 05 31, taip pat prie vidutinės įtampos tinklų prijungti vartotojai 2020 m. liepos mėnesį iš visuomeninio tiekėjo („Ignitis“) gavo informacinį laišką, kuriame buvo pateikta informacija apie būsimus pokyčius ir svarbiausias datas. Nuo 2020 09 01 AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) įpareigota į I etapą patenkančių klientų kontaktinius duomenis perduoti nepriklausomiems tiekėjams, kad šie galėtų Jums pateikti savo pasiūlymus. Perduodama informacija: klientui priklausančio objekto numeris ir adresas; telefono ryšio numeris ir elektroninio pašto adresas, kuriuos klientas pateikė sudarydamas sutartį su visuomeniniu tiekėju („Ignitis“); per mėnesį objekte suvartojamos elektros energijos kiekis (per 12 kalendorinių mėnesių laikotarpį, skaičiuojant nuo 2019 m. birželio 1 d. iki 2020 m. gegužės 31 d.). Šiuos duomenis nepriklausomi tiekėjai naudos elektros energijos pirkimo-pardavimo ir persiuntimo paslaugos teikimo sutarties sudarymo su klientais tikslais. Klientai turi teisę nesutikti, kad jų aukščiau minėti duomenys būtų perduoti nepriklausomiems tiekėjams, jie apie savo nesutikimą turėjo pranešti ESO ne vėliau kaip iki 2020 08 31.

Registruokitės ir gaukite naujausias žinias apie elektros rinkos liberalizavimą bei su tuo susijusius pasiūlymus.

Sutinku gauti informaciją ir pasiūlymus susijusius su elektros rinkos liberalizavimu. Plačiau