Savitarna

Elektromobilių įkrovimas namuose – greičiau, patogiau

 
Desktop image Mobile img

Kodėl verta įsirengti elektromobilio įkrovimo stotelę savo būste?

Kodėl verta įsirengti elektromobilio įkrovimo stotelę savo būste?

Greitas įkrovimas

Naudojant įprastą elektros kištukinį lizdą, įkrauti elektromobilį su didelės talpos baterija (75 kWh ir daugiau) užtruks apie 34 valandas. Su įkrovimo stotele šis laikas sutrumpėja iki 7-8 valandų.

Galimybė įsirengti tiek nuosavame name, tiek daugiabutyje

Kraukite savo elektromobilį tuomet, kada Jūs to norite. Įkrovimo stotelę galima įrengti garaže, nuosavoje automobilio stovėjimo vietoje daugiabutyje, lauke prie namo ir kt. „Ignitis“ padės surasti efektyviausią ir saugiausią įrengimo būdą.

Kraukite saugiai

Įprastas kištukinis lizdas neturi automatinės apsaugos. Mes Jums siūlome įkrovimo stoteles, kurios automatiškai išjungs saugomą elektros grandinę, atsiradus trumpajam jungimui ar kitam nenumatytam trukdžiui. Taip apsaugosite ne tik savo elektromobilį, bet ir namų elektros tinklą.

Patogus ir išmanus valdymas

Įsirengę išmaniąją įkrovimo stotelę, su programėle galėsite reguliuoti įkrovimo laiką, greitį ir galią bei sekti ankstesnių įkrovimų istoriją savo telefone arba naršyklėje.

Rinkitės tik patikimų ir pripažintų gamintojų elektromobilių stoteles

ABB TERRA AC

ABB Terra AC

ABB jau daugiau nei šimtmetį yra elektrifikacijos ir mobilumo pionierius, siūlantis energetiškai sumanius sprendimus. Programėlės pagalba, galėsite valdyti ir sekti savo EV įkrovimą. Maksimali įkrovimo galia 22 kW.

ENSTO ONE

Ensto: One

Patikima ir saugi įkrovimo stotelė skirta krovimui namuose su integruotu Type -2 laidu. Maksimali įkrovimo galia 7,4 kW.

ENSTRO eFILLER

Ensto Efiller

Suomių elektromobilių stotelių gamintojas, siūlantis paprastą, ekonomišką ir saugų įkrovimą su integruotu Type 2 įkrovimo laidu. Maksimali įkrovimo galia 11 kW.

ENSTRO WALLBOX

Ensto Wallbox

Išmani įkrovimo stotelė, kurios pagalba galite krauti 1 arba 2 elektromobilius vienu metu. Taip pat įkrovimą galite valdyti ir sekti išmanios programėlės pagalba. Maksimali įkrovimo galia 22 kW.

Efacec Home charger

Efacec Home charger

Lengvo naudojimo įkrovimo stotelė skirta krauti iki 7,4 kW galios su integruotu Type – 2 įkrovimo laidu.

Elinta Homebox Slim

Elinta Homebox Slim

Lietuvių gamintojo įkrovimo stotelė, galinti krauti iki 22 kW galios su Type 2 kištuku ir integruotu elektros apskaitos skaitikliu.

Paaiškinimai

* Lyginant su įprastos galios buitiniu elektros kištuku (2,2 kW), kraunant 75 kWh bateriją su 11 kW EV įkrovimo stotele.