Savitarna
Modernus pastatas su augmenija aplink jį
Modernus pastatas su augmenija aplink jį

Spalio 26 d. dalyvaukite verslo pokalbyje apie klimato tikslus

Sparčiai besikeičiantis klimatas kaip niekada akivaizdžiai rodo skubaus aplinkosaugos problemų sprendimo svarbą. Pasauliui vis dažniau susiduriant su klimato kaitos sukeltais reiškiniais – nuo ekstremalių orų iki išteklių trūkumo – verslai privalo imtis aktyvių veiksmų. Tai – strateginė būtinybė tiems, kurie nori sumažinti riziką, pasinaudoti galimybėmis ir klestėti vis labiau aplinką tausojančioje pasaulinėje rinkoje.

„Ignitis grupė“, bendradarbiaudama su CDP Europe, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), nuoširdžiai kviečia Jus į įžvalgių diskusijų, pranešimų ir bendravimo kupiną renginį „Accelerating Climate Targets: Is Every Job Becoming a Climate Job?“, kurio metu nagrinėsime:

  • Klimato tikslai ir įmonių konkurencingumas: kaip klimato tikslų nustatymas padeda įgyti konkurencinį pranašumą šiuolaikiniame pasaulyje.
  • Tvarus finansavimas ES ir CDP: ES tvaraus finansavimo reglamentai ir CDP vaidmuo.
  • Vertės grandinių vaidmuo siekiant aplinkosaugos tikslų: sužinokite, koks svarbus vaidmuo siekiant aplinkosaugos tikslų tenka vertės grandinėms.

Renginys vyks spalio 26 d., 13–17 val., „Business Garden Vilnius“ konferencijų centre (Laisvės pr. 10, Vilnius). Visą renginio programą rasite čia.

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

REGISTRUOKITĖS DABAR ir jau spalio 26 dieną aptarsime ryšius tarp klimato tikslų ir mūsų kasdieninės veiklos. Laukia įžvalgios mintys ir įkvepiančios diskusijos!