Saulės elektrinės išsimokėtinai

Kodėl verta įsigyti saulės elektrinę išsimokėtinai?

  • Gavę paramą saulės elektrinei galite susigrąžinti net iki 3230 Eur

    Dėmesio: jei esate gavę teigiamą atsakymą dėl paramos skyrimo, net ir įsigiję Ignitis saulės elektrinę išsimokėtinai, galite pasinaudoti ES parama ir susigrąžinti iki 30 % investicijų. Daugiau apie paramą sužinokite čia.

  • Metinės elektros išlaidos sumažės net iki 3 kartų

    Net ir pirkdami išsmokėtinai jūs ne tik tausosite gamtą, bet ir be jokių pradinių investicijų sumažinsite savo metines elektros išlaidas iki 3 kartų. Norint gauti detalų pasiūlymą ir įvertinimą, kreipkitės į mus arba pasinaudokite Inbank skaičiuokle, paspaudę čia

  • Jūsų investicijos atsipirks per 6–7 metus

    Paskaičiavome, kad net įsigydami saulės elektrinę išsimokėtinai pagal šiuo metu galiojančius įkainius ir elektros kainą, jūsų investuotos lėšos vidutiniškai atsipirks per 6–7 metus, jeigu jau pasinaudojote APVA parama. O Ignitis pasirūpins kokybišku saulės elektrinės, kuri tarnaus ilgus metus, įrengimu.

 

Pasiskaičiuokite finansavimo sąlygas

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Pirkimo išsimokėtinai žingsniai

 

Susisiekite su mumis

Kreipkitės į mus dėl saulės elektrinės įsigijimo išsimokėtinai.

 

Patikrinsime duomenis

Kad galėtume parengti individualų pasiūlymą, jums leidžiant, patikrinsime jūsų kreditingumą Inbank portale.

 

Paruošime pasiūlymą

Gavus duomenis, pateiksime saulės elektrinės išsimokėtinai komercinį pasiūlymą.

 

Sudarysime sutartį

Pakviesime jus pasirašyti tikslinės paskolos sutartį su Inbank ir saulės elektrinės pirkimo – pardavimo sutartį su Ignitis.

 

Įrengsime elektrinę

Ignitis perduos jūsų nuosavybėn elektrinę ir pasirūpins jūsų saulės elektrinės įrengimu, o jūs kas mėnesį Inbank mokėsite sutartyje nurodytas įmokas.