Savitarna
Darius Šimkus
Darius Šimkus

„Ignitis“ finansų vadovu tapo D. Šimkus

Bendrovės „Ignitis“ finansų vadovu ir valdybos nariu tapo Darius Šimkus. Jis iki šiol laikinai užėmė finansų vadovo poziciją, o laimėjęs skelbtą atranką kaip nuolatinis vadovas pareigas pradėjo eiti nuo šio antradienio.

Finansų matematikos magistro laipsnį Upsalos (Švedija) universitete įgijęs bei atestuoto finansų analitiko kvalifikaciją, sertifikuojamą CFA instituto, turintis D. Šimkus yra sukaupęs daugiau nei 7 metų profesinę patirtį finansų ir energetikos sektoriuose. Pastaruosius keletą metų D. Šimkus bendrovėje „Ignitis“ dirbo Rizikų valdymo ir atitikties skyriaus vadovu, o nuo šių metų liepos buvo paskirtas laikinai eiti ir finansų vadovo pareigas.

„Tikiu, kad Dariaus kompetencija, įgūdžiai bei sukaupta patirtis leis užtikrinti sklandų ir kokybišką įmonės finansų valdymą bei reikšmingai prisidės prie darnaus įmonės vystymo ir sėkmingo užsibrėžtų tikslų siekimo“, – teigia „Ignitis“ vadovas Artūras Bortkevičius.

Finansų vadovo atranka paskelbta po to, kai šioje pozicijoje dirbęs A. Bortkevičius liepą tapo „Ignitis“ vadovu.

„Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.