Ignitis nepriklausomas elektros tiekimas

Kur rasti Ignitis nepriklausomo tiekimo pasiūlymus?

Visus Ignitis nepriklausomo elektros tiekimo pasiūlymus rasite čia. Jums tinkamiausią pasiūlymą galėsite išsirinkti specialioje skaičiuoklėje, taip pat rasite ir aktualias instrukcijas, kaip sudaryti sutartį.

Kilus klausimų, visada mielai padėsime ir pakonsultuosime klientų aptarnavimo kontaktais.

Kaip sužinoti, koks planas ir tarifas šiuo metu taikomas?

Jums galiojantį nepriklausomo elektros energijos planą ir tarifą bet kada galite pasitikrinti savitarnoje e.ignitis.lt: pagrindiniame lange, sutarties pakeitimų ir užsakymų skiltyje spauskite nuorodą „Atsisiųsti man galiojančias elektros kainas“.

Taip pat šią informaciją patikslinsime klientų aptarnavimo telefonais 1802 arba +370 611 21802 arba susisiekus per pranešimų skiltį.

Kaip pasikeisti turimą nepriklausomo tiekimo planą?

Jei norite keisti „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo planą, tai galite padaryti bet kada - pakanka pateikti laisvos formos prašymą savitarnoje e.ignitis.lt arba per pranešimų skiltį.

Atkreipkite dėmesį:

 • jei sudarydami sutartį fiksavote kainą ir Jums buvo suteiktos nuolaidos, keičiant planą, suteiktų nuolaidų sumą turėsite grąžinti;
 • keičiant planą, kainos fiksavimo terminą pradėsime skaičiuoti iš naujo tą dieną galiojančiomis kainomis;
 • naujai pasirinktas planas įsigalios nuo kito mėnesio pirmos dienos.

ESO persiuntimo planą galite keisti vieną kartą per 12 mėnesių arba per du mėnesius nuo kainų pasikeitimo. Keičiant ESO planą, sudarytos nepriklausomo tiekimo sutarties kainos fiksavimo terminas ir turima tiekimo paslaugos kaina Jums nesikeis.

Ignitis visuomeninis tiekimas

Kokie yra elektros tarifų planai? Kaip žinoti, kuris tarifas šiuo metu taikomas?

Siūlome keturis elektros energijos tarifų planus. Išsamiai apie kiekvieną iš jų galite pasiskaityti paspaudę ant nuorodų žemiau:

Koks šiuo metu Jums taikomas tarifo planas, galite sužinoti prisijungę prie savitarnos svetainės e.ignitis.lt.

Rekomenduojame naudotis savitarna, nes čia matysite ir valdysite naujausią savo sutarčių informaciją:

 • matysite taikomą planą, sąskaitas, užsakytas paslaugas;
 • galėsite deklaruoti rodmenis, atsiskaityti už elektros energiją, gamtines dujas ir kitas namų paslaugas;
 • galėsite stebėti savo suvartojimo ir atsiskaitymų istoriją.


Daugiau informacijos apie savitarną ir jos naudas rasite čia.

Šiuo metu Jums taikomą tarifo planą taip pat galite sužinoti pasiskambinę telefonu 1802, užpildę šią formą ar apsilankę artimiausiame „Ignitis“ klientų aptarnavimo centre.

Valstybės institucijų sprendimu, nuo 2021-01-01 nuolaida visuomeninei elektros energijos kainai Ignalinos r., Zarasų r., Visagino sav. gyventojams nebetaikoma.

Lengvatos / kompensacijos:

 • Energetikos ministerijos sprendimu, nuo 2021-01-01 nuolaida visuomeninei elektros energijos kainai Ignalinos r., Zarasų r., Visagino sav. gyventojams nebetaikoma.
 • Pagal Lietuvos Respublikos kompensacijų nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11-13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos, bei jų šeimoms įstatymą, už elektros energiją numatoma kompensacija. Dėl kompensacijų reikia kreiptis į savivaldybių administracijų socialinės paramos skyrius.
Kaip pasirinkti sau palankiausią elektros tarifo planą?

Trumpos rekomendacijos pasirenkat palankiausią tarifo planą:

 • jei suvartojate bent 30 proc. ar daugiau elektros energijos nakties metu ir savaitgaliais, rekomenduojame rinktis dviejų laiko zonų tarifus „Standartinis“, „Namai“ ar „Namai plius“;
 • jei esate pasirinkę vienos laiko zonos tarifą ir per mėnesį ketinate suvartoti daugiau kaip 195 kWh, rekomenduojame rinktis tarifo planą „Namai“, o per mėnesį vartojantiems daugiau kaip 600 kWh – tarifo planą „Namai plius“;
 • jei esate pasirinkę dviejų zonų tarifą ir per mėnesį ketinate suvartoti daugiau kaip 210 kWh, rekomenduojame rinktis tarifo planą „Namai“, o daugiau kaip 670 kWh per mėnesį vartojantiems – tarifo planą „Namai plius“.
   

Rekomenduojame pasiskaičiuoti sau palankiausią tarifo planą, tai galite padaryti:

 • pasinaudoję šia skaičiuokle;
 • prisijungę prie savitarnos svetainės e.ignitis.lt ir užpildę specialią formą: pagrindiniame lange šalia elektros energijos sutarties spauskite skiltį  Sutarties nustatymai → Keisti tarifo planą ir užpildykite specialią formą.

Rekomenduojame naudotis savitarna e.ignitis.lt, nes čia galite ne tik sužinoti sau palankiausią tarifo planą, bet ir jį pasikeisti. Trumpas instrukcijas rasite šiame video filmuke, o paspaudę šią nuorodą iš karto pateksite į reikiamą skiltį savitarnoje.

Daugiau informacijos apie savitarną ir jos naudas rasite čia.

Pasikeisti tarifo planą galite ir atvykę į artimiausią „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrą.

Svarbu žinoti (tarifo plano keitimo sąlygos):

 • keičiant tarifo planą iš vienos laiko zonos į dviejų laiko zonų, gali būti reikalingas elektros energijos skaitiklio keitimas ar perparametravimas. Keisdami tarifo planą, pateiksite užklausą ir skaitiklio keitimui. Skaitiklį Operatorius (ESO)  pakeis / perparametruos  per 5-10 darbo dienų (esant dideliam klientų srautui, terminas gali kiek ilgėti);
 • tarifo plano keitimo paslauga yra nemokama, elektros energijos skaitiklį Operatorius (ESO) pakeis / perparametruos taip pat nemokamai, išskyrus jei rinksitės tarifo planą „Išmanusis“ – šiam planui taikomi išmaniojo skaitiklio montavimo mokesčiai, plačiau skaitykite čia;
 • naujas tarifo planas įsigalios nuo kito mėnesio 1 dienos, o keičiant / perparametruojant elektros energijos skaitiklį – nuo šių darbų atlikimo dienos;
 • tarifo planą galima keisti po 12-kos mėnesių, o jei keičiamos kainos, planą  ir (ar) tarifą galite pasikeisti per 2 mėnesius po kainų pakeitimo. Automatinis tarifo plano priskyrimas nelaikomas Jūsų pasirinkimu, todėl tokiu atveju tarifo planą galite keisti nepraėjus 12 kalendorinių mėnesių.
Kokie yra gamtinių dujų planai? Kaip žinoti, kuris tarifas šiuo metu taikomas?

Gamtinių dujų kainą sudaro dvi dalys – mėnesio mokestis ir suvartoto vieno kubinio metro dujų kaina. Išskiriame tris gamtinių dujų tarifų planus / klientų grupes. Išsamiai apie kiekvieną iš jų galite pasiskaityti paspaudę ant nuorodų žemiau:

Koks šiuo metu Jums taikomas dujų planas / tarifas, galite sužinoti prisijungę prie savitarnos svetainės e.ignitis.lt. Rekomenduojame naudotis savitarna, nes čia matysite ir valdysite naujausią savo sutarčių informaciją:

 • matysite taikomą planą, sąskaitas, užsakytas paslaugas;
 • galėsite deklaruoti rodmenis, atsiskaityti už elektrą, dujas ir kitas namų paslaugas;
 • galėsite stebėti savo suvartojimo ir atsiskaitymų istoriją.


Daugiau informacijos apie savitarną ir jos naudas rasite čia.

Šiuo metu Jums taikomą dujų planą taip pat galite sužinoti pasiskambinę telefonu 1802, užpildę šią formą ar apsilankę artimiausiame „Ignitis“ klientų aptarnavimo centre.

Lengvatos / kompensacijos: pagal Lietuvos Respublikos kompensacijų nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11-13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos, bei jų šeimoms įstatymą, už dujas numatoma kompensacija. Dėl kompensacijų reikia kreiptis į savivaldybių administracijų socialinės paramos skyrius.

Kaip priskiriami gamtinių dujų planai?

Įsigijus būstą ir sudarius sutartį naujai dujotifikuotam objektui ar atlikus rekonstrukciją, pirmiesiems metams planas priskiriamas pagal naudojimo paskirtį, o visais kitais metais – pagal faktiškai suvartotą gamtinių dujų kiekį. Plačiau apie tai pasiskaityti galite čia.  

Sudarant gamtinių dujų sutartį, pagal naudojimo paskirtį priskiriame Jums dujų planą, kurį pagal poreikį galima keisti nuo kitų metų sausio 1 dienos.  Vėliau, pasibaigus kalendoriniams metams, įvertiname Jūsų faktinį dujų suvartojimą ir pagal tai (jei reikia), priskirsime Jus kitai, labiau Jūsų poreikius atitinkančiai grupei. Apie pokyčius informuojame el. paštu arba paprastu paštu.

Taigi, šiuo atveju labai svarbu, kad Jūs:

Deklaruoti rodmenis, užsisakyti atsiskaitymą pagal vidurkį ar atnaujinti kontaktus rekomenduojame savitarnos svetainėje e.ignitis.lt. Čia taip pat galite ir patogiai atsiskaityti už dujas, elektrą bei kitas namų paslaugas. Daugiau informacijos apie savitarną ir naudas rasite čia.